Tütüncü çocukları sevindirdi

Tütüncü çocukları sevindirdi
Tütüncü çocukları sevindirdi

 

ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Erenköy Mahallesi'nde çocukların park talebini yerinde inceledi ve parkın yapılmasının talimatını verdi.
Gün boyu belediyesinin ilçenin değişik noktalarında devam eden çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Hakan Tütüncü, çocukların park talebi için de Erenköy Mahallesi'ni ziyaret etti. Üzerinde iş yeleği bulunan Başkan Tütüncü, bürokratlarıyla park istenilen 4809 ve 4808 sokakları arasındaki alanda incelemelerde bulundu. İncelemenin ardından bürokratlarına parkın yapılması talimatını veren Tütüncü, bölgede bulunan çocuklara da istedikleri parkın yapılacağının müjdesini verdi. Tütüncü, satranç seti ve oyuncak bebek hediye ettiği çocuklara, “Sizleri çok seviyoruz. Belediye olarak en çok sizlere yönelik yatırım yaptığımızda mutlu oluyoruz. Oyun alanınızı en kısa sürede tamamlayarak hizmetinize sunacağız. Güle güle kullanın" şeklinde seslendi.
İNŞAATLAR BİTTİKTEN SONDA DOĞAL GAZ GELECEK
Başkan Tütüncü, bölgedeki vatandaşların doğal gaz isteğiyle ilgili de şunları söyledi:
“Erenköy Mahallemizin mülkiyet ve imara ilişkin sorunları dönemimizde çözüldü. Şimdi gecekonduların yerine modern konutlar inşa ediliyor. İnşaat süreci tamamlandıktan sonra modern şehircilik hizmetlerini hızla mahallemize getireceğiz. Elektrik iletim hatlarının yer altına alınmasını ve doğal gazın gelmesini sağlayacağız. Belediye olarak bölgede yapılması gereken yeşil alan, semt pazarı, yol, asfalt gibi hizmetlerimizi de yapıyoruz."
Erenköy Mahallesi sakinleri de kendilerini gecekondu cefasından kurtararak, modern konutlarda yaşama imkânı sağlamasından dolayı Başkan Hakan Tütüncü'ye teşekkür etti. Erenköy Mahallesi'nde park, 1000 metrekare alan üzerine yapılacak. Çocuk oyun parkının konulacağı alana, ahşap oturma mobilyaları da yerleştirilecek. Çim ile yeşillendirilecek parka, çeşitli türde ağaç ve bitki dikilecek. Park, eğimli bir arazi üzerine yapılmasından dolayı seyir terası özelliği de olacak. 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS