Tütüncü'den gençlere övgü dolu sözler

Tütüncü'den gençlere övgü dolu sözler
Tütüncü'den gençlere övgü dolu sözler

 

ANTALYA, (DHA) - AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları yönetimine 'hayırlı olsun' ziyaretinde bulunan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, "Maşallah zımba gibi bir gençlik kolları yönetimi oluştu. Antalya'da gençlik kolları tarihinin en parlak dönemlerinden birini yaşıyor. Siyasette çok kıymet verdiğim şey bu ülkenin birbirinden değerli gençlerinin devlet yönetimine kafa yormalarıdır" dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, AK Parti Antalya 6. Olağan İl Gençlik Kolları kongresinde göreve seçilen Ali Bayram Doğan ve yönetimini ziyaret etti. AK Partili gençlerle il başkanlığının toplantı salonunda bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, 'hayırlı olsun' dileklerini ileterek, "Maşallah zımba gibi bir gençlik kolları yönetimi oluştu. Diye bilirim ki, Antalya'da gençlik kolları tarihinin en parlak dönemlerinden birini yaşıyor. Hepinizi ayrı ayrı kutluyorum. İnsanın kurucusu olduğu bir teşkilata, onun parlak zamanlarında, güzel günlerinde onun yanına ziyarete gelmek, insana muhteşem bir enerji veriyor" diye konuştu. AK Parti'nin kurulduğu yıllarda, kendisinin de 2001 yılında gençlik kollarının kurucu il başkanı olduğunu, 2005-2009 yılları arasında da iki dönem AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanlığı görevine getirildiğini hatırlatan Tütüncü, kendisinin bugüne kadar en uzun gençlik kolları başkanlığı yapmış birisi olduğunu da sözlerini ekledi.

SİYASETİN İLK ADIMI GENÇLİK KOLLARINDAN GEÇER

Başkan Tütüncü, kadın ve gençlerin siyasi tarihine değindi örnekler verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın partiyi kurduğu yıllardaki gençlere yönelik "Siyasette gençlere yer vermesini bilmek, ustalığın şiyarındandır. Gençler artık siyasetin yedek kulübesinde olmayacak ilk onbirin de olacak" sözlerini de hatırlattı. Siyaset basamaklarını gençlik kollarından tırmana tırmana çıkan siyasetçiler olduğunu belirten Başkan Tütüncü, bunun en güzel örneğinin Recep Tayyip Erdoğan olduğunu, kendisinin siyasete ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeliğinden başladığını söyledi. Siyasetin ilk adımını gençlik kollarında atmanın önemine değinen Tütüncü, "Vatandaşı, sokağı iyi tanımak siyaset, pratiğinizi güçlendiren bir olgudur. Siyasetin nabzı sokakta atar" dedi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'nün, AK Parti Antalya İl Gençlik Kolları'na düzenlediği hayırlı olsun ziyaretine partinin Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar da eşlik etti.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS