Tütüncü'den Kemer İlçe Teştilatı'na ziyaret

Tütüncü'den Kemer İlçe Teştilatı'na ziyaret
Tütüncü'den Kemer İlçe Teştilatı'na ziyaret

 


ANTALYA, (DHA) - AK Parti Kemer İlçe Teşkilatını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Partimiz için ilçe teşkilatlarımız çok kıymetlidir. Her zaman en çok kıymet verilmesi gereken ilçe teşkilatlarıdır" dedi.


Başkan Hakan Tütüncü, 'Gezici Kadın Sağlığı Merkezi'nin sağlık taramalarına katılmak için gittiği Kemer'de, AK Parti İlçe Teşkilatını da ziyaret etti. Başkan Tütüncü'yü ve beraberindeki heyeti AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Selami Minta karşıladı. Ziyaretlerinden dolayı çok memnun olduklarını dile getiren İsmail Selami Minta, Antalya'daki kanser tarama hizmetini Kemerlilerin ayağına taşıyan Başkan Tütüncü'ye teşekkür etti. Kemer'de 2 yıl önce devraldıkları hizmet bayrağını daha iyi yerlere taşımak için gece gündüz çalıştıklarını belirten Minta, önemli projelere imza attıklarını ve Kemer'e daha güzel eserler kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.


Başkan Tütüncü de kendilerini ağırlayan İsmail Selami Minta'ya teşekkür etti. Konuşmasında ilçe teşkilatlarının önemine vurgu yapan Tütüncü, AK Parti'nin kuruluş çalışmalarında görev aldığını, Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanlığı yaptığını ve partinin çeşitli kademelerinde emek verdiğini hatırlatarak, bu nedenle ilçe teşkilatlarının ne kadar önemli olduğunu bildiğini söyledi. Her zaman en çok kıymet verilmesi gerekenin ilçe teşkilatları olduğunu belirten Başkan Tütüncü, “Bunun için ilçe teşkilatlarımızla ilişkilerimiz çok güçlüdür ve teşkilatlarımızı güçlendirmeye devam edeceğiz. Güçlü bir teşkilat yapısına ulaşırsanız siyaseti yönlendirebilirsiniz. Kemer'in de çok güçlü bir teşkilat yapısı olduğunu biliyorum ve sizlere çok güveniyorum" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS