Tütüncü'den motosikletlilere destek

Tütüncü'den motosikletlilere destek
Tütüncü'den motosikletlilere destek

 


ANTALYA, (DHA) - 'MOTOSİKLETLİLERİ Fark Edin' etkinliğine katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, güvenli sürüşün önemine değinerek, motosikletlilerin trafiği paylaşan diğer sürücüler tarafından öncelenmesiyle güvenli bir sürüş gerçekleştireceklerine dikkati çekti.


Pusatlar Motosiklet Kulübü'nün organizasyonuyla 'Motosikletlileri Fark Edin' etkinliği düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü de trafikte kendilerinin fark edilmesini isteyen motosiklet tutkunlarının yanında oldu. Dokumapark'ta buluşan yüzlerce motosiklet tutkunu, 'Motosikletlileri Fark Edin' sloganıyla yollara düştü. Trafik polisleri eşliğinde yapılan şehir turunun ardından tekrar Dokumapark'ta bir araya gelen motosikletliler, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından küçük yarışmalarla etkinliğe renk kattı.


TÜTÜNCÜ'YE TEŞEKKÜR


Pusatlar Motosiklet Kulübü'nün Başkanı Kamil Arslan, etkinliğin bu yıl 4'üncüsünü düzenlediklerini söyledi. Arslan, kendilerine destek olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye de teşekkür etti. Toplumsal farkındalığın ön planda olduğu her türlü etkinliği Kepez Belediyesi olarak desteklediklerine değinen Başkan Tütüncü, 'Motosikletlileri Fark Edin' sloganıyla yollara düşen ve toplumsal farkındalık oluşturmak isteyen motosiklet kullanıcılarını kutladı.


GÜVENLİ SÜRÜŞ ÖNEMLİ


Trafikte güvenli sürüşün önemine vurgu yapan Başkan Tütüncü, motosikletlilerin, trafiği paylaşan diğer sürücüler tarafından da öncelenmesiyle güvenli sürüşün gerçekleşeceğini söyledi. Motosikletli yaşamın bir tarz olduğunu belirten Tütüncü, bunun kendine göre de güzellikleri olduğuna değinerek, “Birlik ve beraberlik içinde yaşıyorlar ve bize bunu anlatıyorlar. Hem trafik güvenliği açısından, hem de motosikletli yaşamın hobi olduğunu anlatılması açısından çok önemli bir etkinlik" dedi.


DOKUMAPARK'I ZENGİNLEŞTİRİYORLAR


Kepez Belediyesi'nin halkın kullanımına kazandırdığı Dokumapark'ın artık bir etkinlik merkezi haline geldiğine değinen Başkan Tütüncü, “Dokumapark çok farklı kesimlerden insanların, spordan sanata kadar değişik konularda bir araya geldiği buluşma noktası oldu. Bu güzel farkındalık etkinliğini buradan başlatmalarını çok anlamlı buluyorum. Hem motosikletliler, hem de diğer hobilere sahip gruplar parkımızı zenginleştiriyor" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS