Tütüncü'den pandemi süreci teşekkürü

Tütüncü'den pandemi süreci teşekkürü
Tütüncü'den pandemi süreci teşekkürü

 

ANTALYA, (DHA) - KORONAVİRÜS (Covid-19) salgını ile mücadelede üstün çalışma örneği sergileyen kurumları AK Parti heyeti ile birlikte ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Devletimizin sıcacık elini hemşehrilerimize hissettiren çalışanlarımıza kocaman bir gönül borcumuz var. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, belediye meclis üyeleri, AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar ve partililer ile beraber Covid-19 ile mücadelede hizmette tek yürek olan kurumları gezdi. Heyet ilk olarak 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret etti. Pandemiye karşı alınan önleyici tedbirler kapsamında sağlık görevlileri tarafından girişte ateş ölçümü yapıldı. Ellerinde dezenfekte edilmesinin ardından heyet, 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanları ile bir araya geldi.

112 ACİL ÇAĞRI MERKEZİ'NE ZİYARET

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, her zaman olduğu gibi pandemi sürecinde de büyük özveriyle çalışan, 112 Acil Çağrı Merkezi ekibine teşekkür etti. Başkan Tütüncü, iktidarları döneminde vücut bulan 112 Acil Çağrı Merkezi'nin devlet kurumlarını koordine ederek müdahaleler gerçekleştirmesiyle şehre büyük katkı sağladığını söyledi. Hayatın kilitlendiği Covid-19 sürecinde 112 Acil Çağrı Merkezi'nin kamu adına çalışan kurumların başında geldiğini hatırlatan Tütüncü, “Üstün gayretinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederiz" dedi.

TÜTÜNCÜ'DEN TEŞEKKÜR

Başkan Tütüncü ve beraberindeki heyet, 112 Acil Çağrı Merkezi'nin ardından Antalya Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Çalışkan'ı ziyaret etti. Tüm çarkların durduğu, tüm devlet kurumlarının sınandığı bir süreci atlatmaya başladıklarını belirten Başkan Tütüncü, hükümetin ve kamu kurumlarının kendilerine aktardığı güç ile bu süreci geçirdiklerini söyledi. Kurum olarak birlikte çalıştıklarını belirten Tütüncü, “Bize karşı olan ilginiz desteğiniz çok önemliydi. O güzel hemşerilerim adına size teşekkür ederim. İyi ki bu güzel şehrin hizmetindeyiz" dedi.

MUHTAR VE AİLE HEKİMLERİNİ ZİYARET

Başkan Tütüncü, teşekkür ziyaretlerine muhtarlar ve aile hekimlerini de ekledi. Karantina günlerinde özellikle ihtiyaç sahiplerini tespit etme noktasında, belediyelere yardımcı olan muhtarları da ziyaret etti. Muhtarlara teşekkür eden Başkan Tütüncü, istek ve dilekleri de dinledi. Heyet, muhtarların ardından Aile hekimlerini de ziyaret ederek, teşekkür etti.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS