Uno tutkunları Kepez'de buluşuyor

Uno tutkunları Kepez'de buluşuyor
Uno tutkunları Kepez'de buluşuyor

 


ANTALYA, (DHA) - KEPEZ Belediyesi ve Uno Club Antalya işbirliğiyle 'Fiat Uno Fest 2020' düzenlenecek. Kamp çadırıyla başlayacak festival etkinlikleri, 29 Mart Pazar günü DokumaPark'ta devam edecek.

Kepez Belediyesi'nin halkın kullanımına kazandırdığı DokumaPark, Uno tipi otomobil tutkunlarını ağırlayacak. 'Fiat Uno Fest 2020'  etkinlikleri otomobil severlerin katılımıyla gerçekleşecek. Türkiye'nin dört bir köşesinden katılımın olacağı festivalin etkinlikleri kamp çadırıyla başlayacak ve 29 Mart Pazar günü de DokumaPark'ta devam edecek. Tutkunları buluşturacak festival, birbirinden renkli yarışmalara, konserlere ev sahipliği yapacak. Modifiye Güzeli Yarışması, Desibel Yarışması ve Orjinallik yarışmalarının düzenleneceği festivalde, katılımcıları da birbirinden özel hediyeler verilecek. Uno araçların sergileneceği festivalde bağlama ustaları Hasan Gümüştaş ve Recep Vural da müzik ziyafeti sunacak.

TÜTÜNCÜ'DEN FESTİVALE DAVET

Festival hazırlıkları kapsamında Antalya Fiat Uno Club Başkanı Oktay Ceylan, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'yü, ziyaret etti.  Başkan Tütüncü, 29 Mart Pazar günü yapılacak olan 'Fiat Uno Fest 2020' etkinliklerini kulübün Başkanı Ceylan ile beraber sosyal medya hesaplarından duyurdu. Tüm Antalyalıları 'Fiat Uno Fest 2020' etkinliklerine beklediklerini belirten Başkan Tütüncü, "Sevgili Antalyalılar. Hepinizi çok seviyoruz. Hepinizi 29 Mart 2020'de Antalya DokumaPark'a bekliyoruz. Uno severler buluşmamız var. Bu güzel festivalde hep beraber olmayı ümit ediyoruz" dedi. Antalya Fiat Uno Club Başkanı Oktay Ceylan'da festival için çok heyecanlı olduklarını belirterek, "Festivale Türkiye'nin her noktasından katılım olacak. Festival süresince çeşitli yarışmalar yapılacak ve hediyeler dağıtılacak. Tüm Antalyalıları festivalimize bekliyoruz" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS