Edremit Belediyesi bayram coşkusunu evlere taşıdı

Edremit Belediyesi bayram coşkusunu evlere taşıdı
Edremit Belediyesi bayram coşkusunu evlere taşıdı

Fatih Emrah ERDOĞAN/EDREMİT(Balıkesir), (DHA)- BALIKESİR'in Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, kortejle sokakları dolaşarak vatandaşların 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı.
Koronavirüs önlemleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı bu yıl evlerde kutlandı. Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, eşi Oya Arslan ile birlikte tüm Edremit sokaklarını gezerek vatandaşların bayramını kutladı.
Kortej Edremit, Kadıköy, Akçay Güre’yi dolaşırken kutlamlara akşam da Altınoluk’ta ve tüm ilçede eş zamanlı havai fişek gösterileriyle devam edildi. Mustafa Kemal Atatürk’ün anısına Atatürk Anıtı'na karanfil bırakan Başkan Arslan, “Bu yıl koronavirüs nedeniyle sokaklarda yaşayamadığımız bayram coşkusunu vatandaşlarımızın evlerine taşımak, onlarla balkonlarda buluşmak istedik. Edremitli vatandaşlarımız da ilgisi ve sevgisiyle bu değerli günde bizlere eşlik etti. Tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun” dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS