Manyas’a atanan Cumhuriyet Savcısı, görevine başladı

Manyas’a atanan Cumhuriyet Savcısı, görevine başladı
Manyas’a atanan Cumhuriyet Savcısı, görevine başladı

Süleyman ÖZAYDIN/MANYAS,(Balıkesir),(DHA) –Balıkesir’in Manyas ilçesinde Cumhuriyet Savcısı Tayfun Koçoğlu’nun iki yıllık görev süresinin dolmasının ve son kararname ile Iğdır iline atanması ile birlikte, Manyas İlçesi’ne yeni Cumhuriyet Savcısı atandı. Manyas’a atanan Cumhuriyet Savcısı Burak Anıl Akyüz ilçedeki yeni görevine başladı.


Balıkesir’in Manyas ilçesinin Cumhuriyet Başsavcısı olan Tayfun Koçoğlu’nun iki yıllık görev süresinin dolmasının ve Iğdır’a atanmasının ardından, Manyas’a yeni bir Cumhuriyet Savcısı atandı. Burak Anıl Akyüz, Manyas ilçesinin yeni Cumhuriyet Savcısı olurken, görevine de başlamış oldu.


Mayıs ayında yapılan kura çekimi sonrası Manyas’a atanan Cumhuriyet Savcısı Burak Anıl Akyüz ilçede ki görevine başladı. 1991 yılında Ankara’da doğan Akyüz, ilk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra İzmir’de özel bir üniversitenin Hukuk Fakültesinden 2015 yılında mezun oldu. Avukatlık ve savcılık stajını Ankara’da Adliyesi’nde tamamlayan Akyüz, son olarak 22-Mayıs’ta çekilen kura ile Balıkesir’in Manyas ilçesine Cumhuriyet Savcısı olarak atandı.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS