Emre Çay göreve başladı

Emre Çay göreve başladı
Emre Çay göreve başladı

 


Mesut MADAN/BURDUR, (DHA)- BURDUR İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Emre Çay yeni görevine başladı.


Kırklareli Vize İlçe Milli Eğitim Müdürü iken Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Emre Çay, ilk olarak Vali Hasan Şıldak'ı ziyaret etti. Çay daha sonra İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne gelerek görevi Mahmut Bayram'dan devraldı.


Mahmut Bayram'a plaket veren Çay, "5 yıl gibi bir süre zarfında Burdur ilimize yapmış olduğu katkılardan, eğitim camiamız adına il müdürlüğü binasının kazandırılmasından tutun pek çok konuda sundukları hizmetlerden dolayı sayın müdürümüze çok teşekkür ediyoruz" dedi.


Mahmut Bayram'ı meslek büyüğü olarak kabul ettiklerini ve tecrübesinden istifade etmek istediklerini kaydeden Çay, "İnşallah bizler de bu eğitim meşalesini daha hareketli, daha canlı, daha güzel bir şekilde taşıyacağımızı ümit ediyoruz. Bir bayrak değişimi, bir kan değişimi. Sayın müdürümüze bundan sonraki hizmetlerinde rabbimden muvaffakiyetler diliyorum. İnşallah bizler de çok güzel, huzurlu, başarılı bir dönem geçiririz diye ümit ediyorum. Hayırlı olsun inşallah" diye konuştu.


Mahmut Bayram da şöyle dedi:


"Daha güzel hizmetler, üzerine eklenecek çok işler vardır. Bizim göremediğimiz eksik kalan kısımları inşallah sizler buradaki ekip ruhuyla yerine getireceğinizi ümit ediyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin, Allah utandırmasın."Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS