İnegöl Belediye Başkanı Taban: Gören göz olmamız lazım

İnegöl Belediye Başkanı Taban: Gören göz olmamız lazım
İnegöl Belediye Başkanı Taban: Gören göz olmamız lazım

Yavuz YILMAZ/İNEGÖL,(Bursa),(DHA)-BURSA'da ilçe halkının fikir, görüş ve önerilerini her zaman önemseyen İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ‘’Gören göz olmamız lazım’’ diyerek vatandaşlara çağrıda bulundu.

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban,  İlçede yaşayan vatandaşların gördükleri eksik ve aksaklıkları, şehre yapılmasında fayda gördükleri projeleri, istek ve önerilerini İnegöl Belediyesi ile paylaşabilmesini sağlayan İnegöl'ün Fikri projesinin diğer bir ayağı olan ‘’Ben Başkan Olsam’’ platformuyla vatandaşların her zaman fikirlerini önemsediklerini belirtti.

FİKİR VE GÖRÜŞLERİNİZİ ÖNEMSİYORUZ

Başkan Alper Taban, ‘Yönetim anlayışımızda her zaman sizlerin beklentisi, istekleri ve önerileri öncelik oluyor. Sizlerden gelen fikirlerle birçok konuyu ele alarak adımlar atıyoruz. Bu şehirde yaşayan tüm vatandaşlarımızdan istifade etmek istiyoruz. Onların düşüncelerinden, fikirlerinden ve eleştirilerinden neden istifade etmeyelim. Ben başkan olsam sloganıyla yola çıkarak sizlerin fikir ve görüşlerinizi alıyoruz. Kendinizi başkan yerine koyun, siz olsanız ne yapardınız ne görmek isterdiniz gibi. Bunların önemli şeyler olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

‘BEN BAŞKAN OLSAM’ KUTULARI AKTİF DEVAM EDİYOR

Merkez Belediye Binası önü, İnegöl AVM önü, İnegöl Devlet Hastanesi Poliklinikler girişi, Hükümet Konağı ATM bölgesi ve İnegöl Belediyesi Ek Hizmet Binası önünde oluşturulan ‘’Ben Başkan Olsam’’ kutularına vatandaşlarımızın fikirlerini notlar şeklinde atabileceğini ileten İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, ‘’Beş noktada oluşturduğumuz Ben Başkan Olsam kutularının görünümünü güncelledik. Vatandaşlarımız bu kutular içerisine not şeklinde kanaatlerini bize iletebilirler.’’ dedi.

ÇÖZÜM MERKEZİ VE SOSYAL MEDYA İLE BİREBİR İLETİŞİM HALİNDEYİZ

Türkiye’nin en ulaşılabilir kurumu olan İnegöl Belediyesi’ne Çözüm Merkezi hatları ve son dönemim en etkili haberleşme araçları olan sosyal medya hesapları üzerinden de vatandaşların doğrudan iletişim kurabileceğini ileten Başkan Alper Taban, ‘’ İnegöl Belediyesi olarak ALO153 ve 05301753000 WhastApp Çözüm Merkezi üzerinden tüm vatandaşlarımıza anında cevap veriyoruz. Tabi sosyal medya hesaplarımızdan da vatandaşlarımızla birebir iletişim kuruyoruz. Vatandaşlarımız buradan bizlerle doğrudan iletişime geçebilir, fikir öneri ve görüşlerini iletebilirler. Şehrimizin gelişmesine katkı ve destek sunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS