{$ day.Temps.HighTemp $} °

İnegöl Belediyesi, festivale katıldı

İnegöl Belediyesi, festivale katıldı
İnegöl Belediyesi, festivale katıldı

Yavuz YILMAZ/İNEGÖL (Bursa), (DHA)-İNEGÖL Belediyesi, Ankara’da Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘Tam Bana Göre Festival’ine katıldı. İlçenin değerleri ve özellikle gençlerle ilgili çalışmaların tanıtıldığı festivalde, Doğa Sporları ve Turizm Merkezi (DOSTUM) branşları ve Baykoca Proje Ekiplerinin ürettiği Ginger’lar sergilendi. Aynı zamanda labirent oryantiring standının kurulduğu alanda, pazar günü de İnegöl Belediye Tiyatrosu “Ayyar Hamza” oyununu sahneleyecek.

AK Parti Genel Merkezi’nin düzenlediği 'Tam Bana Göre Festival' isimli festivalde, gençlerin ilgisini çekecek pek çok etkinlik yer alıyor. Konserler, sergi alanları, deneyim alanları, atölyeler, VR etkinlikler, sertifikalı eğitimler, e-learning eğitimlerine giriş imkanı, etnospor, sürpriz yazarlarla söyleşiler, sahaflar ve yayıncılar, konferanslar, özel lezzetler stantlarının yer aldığı festivalde, belediyeler özellikle gençlerle ilgili çalışmalarını tanıtıyor.

Türkiye’nin dört bir yanından gelen belediyelerin katılımıyla gerçekleştirilen festival, 16 Kasım Salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açıldı. 21 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek festivalin açılışına İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban da katıldı. İnegöl Belediyesi standında misafirlerini ağırlayan Alper Taban, İnegöl Belediyesi’nin gençlerle ilgili çalışmalarını sergilemekten keyif aldıklarını söyledi.

İnegöl Belediyesi ‘Tam Bana Göre Festival’de; Spor İşleri Müdürlüğü, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile Strateji Geliştirme Müdürlüğü işbirliğinde kapsamlı bir stant oluşturdu. Ağırlıklı olarak Doğa Sporları ve Turizm Merkezi’nin (DOSTUM) branşlarının tanıtıldığı stantlarda, İnegöl Belediyesi Baykoca Proje Takımlarının faaliyetleri de yer aldı. Örnek çalışma olarak Baykoca ekiplerinin Zabıta personeli için ürettiği Ginger’lar festivalde sergilenmeye başladı. 5 adet gingera ilgi yoğun oldu. İnegöl Belediyesi standında ayrıca DOSTUM oryantiring takımının tanıtımı için labirent oryantiring standı da kuruldu. Aynı zamanda milli sporcular olan DOSTUM oryantiring sporcuları fuarda yerini aldı. 21 Kasım Pazar günü de İnegöl Belediye Tiyatrosu festival alanındaki sahnede “Ayyar Hamza” oyunu ile festivale katılanlara bir gösteri sunacak.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS