Karacabey Belediyesi’nden yeni çocuk sahibi olan ailelere destek

Karacabey Belediyesi’nden yeni çocuk sahibi olan ailelere destek
Karacabey Belediyesi’nden yeni çocuk sahibi olan ailelere destek

Yasin KESKİN/KARACABEY,(Bursa),(DHA) - BURSA'da Karacabey Belediyesi, yeni çocuk sahibi olan ailelerin de yanında yer almaya devam ediyor. Belediye tarafından görevlendirilen kadın meclis üyeleri, yeni doğum yapan annelere tek tek uğrayıp tebrik ederken, yeni doğan bebekler için hazırlanmış hediye paketlerini takdim ediyor.


Karacabey Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışıyla hayata geçirdiği uygulamalar çerçevesinde düğün ve cemiyetlerin yanı sıra yeni doğum yapan annelerin de yanında yer almaya devam ediyor. Belediye tarafından görevlendirilen kadın meclis üyeleri, yeni çocuk sahibi olan ailelere tek tek uğrayıp tebrik ederken, yeni doğan bebekler için hazırlanmış hediye paketlerini de takdim ediyor.


BAŞKAN ÖZKAN: HALKIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ


Halkın uygulamadan oldukça memnun olduğunu belirten Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, uygulamanın tüm ailelere gerçekleştirildiğini söyledi. Özkan; doğum, düğün ve defin olmak üzere adlandırdıkları 3D vizyonu ile düğün ve cemiyetlerde mutluluklara, cenazelerde de üzüntülere ortak olmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Bu anlayışla gerçekleştirdiğimiz uygulamamız ile bebek mutluluğunu yaşayan ailelerimizin neşesine ve heyecanına ortak oluyoruz. Vatandaşlarımız bu uygulamamızı oldukça olumlu karşılıyor. Karacabey Belediyesi olarak ilçe halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz’’ dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS