Bursagaz AR-GE projesinin başarısını kutladı

Bursagaz AR-GE projesinin başarısını kutladı
Bursagaz AR-GE projesinin başarısını kutladı

Tahsin AYDIN/BURSA,(DHA)-BURSAGAZ  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile gerçekleştirilen uzaktan sayaç okuma ve Avrupa Birliği kapsamında yürütülen metan emisyonlarını doğru hesaplama metodu projeleri için kapanış töreni düzenledi. İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, BURSAGAZ Genel Müdürü Dr. Markus Rapp, şirket yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende projelerin başarısı kutlandı.


Bursagaz,  İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile uzaktan sayaç okuma (İl MEM AMR) ve Avrupa Birliği kapsamında yürütülen metan emisyonlarını doğru hesaplama metodu (MEEM) projelerini hayata geçirdi. Bursagaz’ın Ar-Ge faaliyetleri çerçevesinde gerçekleştirilen projelerin başarısı, 10 Nisan 2019 Çarşamba günü, Bursagaz’ın Genel Müdürlük binasında düzenlenen törenle kutlandı. İl Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Dülger, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Alparslan Şenocak, EWE Turkey Holding CEO’su Dr. Frank Quante, Bursagaz Genel Müdürü Dr. Markus Rapp, şirket yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen törende Bursagaz’ın Ar-Ge projeleri ve toplumun her kesimine fayda sağlamayı amaçlayan vizyonu konuklar ile paylaşıldı.


‘VERİMLİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJELER ÜRETİYORUZ’


Törenin açılış konuşmasını yapan Bursagaz Genel Müdürü Dr. Markus Rapp, Bursagaz’ın bir milyonu aşan abone sayısının kendilerine büyük bir sorumluluk yüklediğini, bu bağlamda önceliklerinin doğal gaz arzını sürekli ve güvenli bir şekilde sağlamak olduğunu dile getirdi. Bu süreçte paydaşlarıyla birlikte hareket etmeye, onların tecrübe ve bilgi birikimlerini faydaya dönüştürmeye özen gösterdiklerini söyleyen Rapp, “İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile hayata geçirdiğimiz projede olduğu gibi paydaşlarımızla birlikte yaptığımız projeler, verimlilik ve sürdürülebilirlik konularında kurumlara fayda sağlayan bir çıktıya dönüşüyor. Bizler bir yandan şehrimize değer katmaya yönelik çalışmalarımızı sürdürürken diğer yandan Türkiye’yi temsil eden projelere de imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Avrupa Birliği kapsamında yürütülen metan emisyonlarını doğru hesaplama metodu projesine Türkiye’yi temsilen katıldık ve bu önemli görevi de başarıyla tamamladık. Bursagaz olarak şehrimiz, ülkemiz ve dünyamız için projeler üretmeye devam edeceğiz” dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS