DOSABSİAD, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı

DOSABSİAD, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı
DOSABSİAD, Gençlik ve Spor Bayramı'nı kutladı

Cansel ORUÇ/BURSA,(DHA)-BURSA’da Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD), 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı Atatürk tişörtleri giyip, ‘Her fabrika bir kaledir’ yazılı pankartı açarak, kutladı.  

19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gibi yine pandeminin ve sokağa çıkma kısıtlamasının gölgesinde kaldı. İş dünyasını doğrudan ilgilendiren ekonomik konularda, etkin iletişim ve bilgilendirme refleksiyle öne çıkan kurumlar arasında yer alan Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi İş İnsanları Derneği (DOSABSİAD), ekonomi ve sağlık alanında gerçekleştirdiği etkinliklerin yanı sıra milli duyguların toplumla paylaşılması konusunda da hassasiyetini gösteriyor.

DOSABSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Nilüfer Çevikel başkanlığında Yönetim Kurulu Üyeleri,19 Mayıs Atatürk`ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle, DOSABSİAD Sosyal Tesisleri bünyesindeki halı sahada bir araya gelerek, ellerinde Türk Bayrakları ve Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk`ün “Her Fabrika Bir Kaledir“ sözlerinin yer aldığı pankartla poz vererek, 19 Mayıs`ı  kutladı.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS