Gölyazılı kadınlar tiyatroda buluştu

Gölyazılı kadınlar tiyatroda buluştu
Gölyazılı kadınlar tiyatroda buluştu

Muammer İRTEM/BURSA,(DHA)-GÖLYAZI Kadın Derneği üyesi kadınlar, Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun, mübadeleyi konu alan “Hayali’nin Hayali” isimli oyununu birlikte izledi. Aralarında ilk defa tiyatro gelenlerin de bulunduğu kadınlar, oyundan çok etkilendiklerini söyledi.


Nilüfer Belediyesi Kent Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu oyunlar büyük ilgi görüyor. Bu sezon sahnelenmeye başlanan “Hayali’nin Hayali” isimli oyun da tiyatroseverlerin beğenisini topluyor. Yiğit Sertdemir’in yönettiği oyunu Gölyazı Kadın Derneği üyesi kadınlar birlikte izledi.


Gölyazı Kadın Derneği Başkanı Nurten Üner, dernek olarak çeşitli sosyal faaliyetlerde bulunduklarını belirterek “Nilüfer Belediyesi’ne tiyatro oyunu izlemek istediğimizi ilettik. Talebimize hemen yanıt geldi ve “Hayali’nin Hayali” isimli oyunda buluştuk. Aramızda ilk defa tiyatroya gelenler de var. Bizim için çok keyifli bir ortam. Oyunun konusu da bizi çok etkiledi. Büyüklerimizin yaşadıkları sorunlar göçler geldi aklımıza” diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS