İnşaat sektörünü kolaylaştıracak yazılım

İnşaat sektörünü kolaylaştıracak yazılım
İnşaat sektörünü kolaylaştıracak yazılım

Cansel ORUÇ/BURSA,(DHA)-BURSA'da inşaat proje yönetimi ve organizasyonu bakımından şirket içi iş atama ve iş takibi süreçlerinin yönetilmesini sağlayan yazılım İmperium ile inşaat sektöründeki yönetim süreçlerinin tümü gerçek zamanlı olarak sisteme girilebiliyor ve raporlanabiliyor.

ULUTEK Teknopark bünyesinde hizmet veren Oymak Yazılım, inşaat projelerindeki maliyeti azaltmayı ve yönetim süreçlerindeki yoğun bilgi birikimi gerektiren süreçleri, çok daha pratik ve anlaşılır işlemlere indirgeyen dijital dönüşüm yazılımını; İmperium ile inşaat sektörüne önemli kolaylıklar getiriyor. İnşaat proje yönetimi ve organizasyonu bakımından şirket içi iş atama ve iş takibi süreçlerinin yönetilmesini sağlayan İmperium ile, sahadaki günlük raporları, bağımsız bölüm tamamlanma oranları, proje harcamaları, taşeron görev atamaları, sözleşme, şartname ve stok bilgisi yönetimleri, saha sipariş ve bilgi talepleri, satış, müşteri ve müşteri talepleri gibi inşaat sektöründeki yönetim süreçlerinin tümü gerçek zamanlı olarak sisteme girilebiliyor ve raporlanabiliyor.

App Store ve Google Play Store gibi platformlarda yerini alan yazılım ile ilgili; firmaların inşaat projelerini yürütürken proje karlılığı, teslimat ve kalite beklentilerinin en doğru şekilde karşılanabilmesi için tasarlandığını belirten Oymak Yazılım Kurucu-Ortağı Ömer Akın, kolay ve hızlı bir kullanım sağlayan yazılımla  yatırım ve kurulum gerekmeden, telefon, tablet, bilgisayar gibi internete bağlanabilen tüm cihazlarla inşaat süreçlerinin yönetilip, takip edilebildiğini söyledi.

TÜM SÜREÇLER UZAKTAN DA TAKİP EDİLEBİLİYOR

Bir inşaat projesinin baştan sona yönetilmesi ve denetlenmesini sağlayan yazılım sayesinde inşaat projelerindeki çalışmaları sekteye uğratabilecek sorunların önceden tespit edilip, önlenebileceğini söyleyen Ömer Akın, “Yazılım, dijital dönüşümün sağladığı avantajlar sayesinde, uzaktan proje takibini ve ekip üyeleri arasındaki koordinasyonu üst seviyede gerçekleştirir. Projelerin öngörülen tarihte teslim edilmesine olanak sağlar. Etkili kaynak tahsisi ve yönetimi, inşaat proje yöneticileri için önemli bir son hedeftir, yazılımı kullanan inşaat firmaları hedeflerine daha kolay ulaşırken süreçlerde yaşanabilecek olumsuzlukların da önüne geçmiş olacaklar.” dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS