Mustafkemalpaşa’dan Elazığ’a yardım tırı yola çıktı

Mustafkemalpaşa’dan Elazığ’a yardım tırı yola çıktı
Mustafkemalpaşa’dan Elazığ’a yardım tırı yola çıktı

Gökhan ÖZHAN/MUSTAFAKEMALPAŞA(Bursa),(DHA)- ELAZIĞ’da meydana gelen 6.8 büyüklüğündeki depremin ardından Mustafakemalpaşa Belediyesi’nin hazırladığı yardım TIR’ı bölgeye doğru yola çıktı.


Mustafakemalpaşa Belediyesinin başlattığı yardım kampanyasına destek olan vatandaşlar depremzedelere yardım etmek için birlik oldu. Elazığ’da yaşanan 6,8 şiddetindeki depremin ardından Türkiye genelinde başlatılan yardım kampanyasına Mustafakemalpaşlılar da sessiz kalmadı. Mustafakemalpaşa genelinde toplanan yardımlar Elazığ’daki vatandaşlara ulaştırılmak üzere yola çıktı. Bot, giyim eşyası, battaniye, ısıtıcı, çocuk bezi ve kuru gıda gibi acil ihtiyaç malzemelerinden oluşan yardımlar Mustafakemalpaşalılar tarafından depremzedelere gönderildi.


Türkiye’nin genel olarak fay hatları üzerinde olduğuna işaret eden Başkan Mehmet Kanar, “Gerekli önlemleri almalı ve ona göre yaşamalıyız. Bir daha böyle felaketlerin yaşanmamasını diliyor depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum. Yardımsever halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS