Anne adayları için 'Hamilelik Okulu' başladı

Anne adayları için 'Hamilelik Okulu' başladı
Anne adayları için 'Hamilelik Okulu' başladı

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi'nin 'Ailemi Seviyorum Projesi' kapsamında hayata geçirdiği 'Hamilelik Okulu'nda 17'nci dönem eğitimleri başladı.


Denizli Büyükşehir Belediyesi ile Denizli İl Sağlık Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen 'Hamilelik Okulu' eğitimleri başladı. Kent Konseyi'nde düzenlenen eğitim programının 17'nci dönem açılışına Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci ve kursiyerler katıldı. 'Hamilelik Okulu'nun anne adaylarına büyük katkı sağladığına dikkati çeken Kent Konseyi Başkanı Değirmenci, "Üçüncü yılını tamamladığımız 'Hamilelik Okulu'nun 17'nci dönemini sizlerle başlatıyoruz. Uzman arkadaşlarımız verecekleri bilgilerle yavrularınıza sağlıklı bir şekilde kavuşmanıza katkı sağlayacaklar" dedi.


'KURSİYERLERİMİZ ÇOK MEMNUN'


'Evlilik Okulu' ve 'Hamilelik Okulu' gibi tüm eğitim projelerini çok önemsediklerini vurgulayan Değirmenci, "İstiyoruz ki, Denizli huzurlu insanların yaşadığı bir şehir olsun. 'Hamilelik Okulu' eğitimlerinin sizlere büyük katkılar sağlayacağına inanıyoruz. Sizler bu eğitim sonunda 'iyi ki bu eğitimlere katılmışız' diyeceksiniz. Bugüne kadar eğitimlerimize katılan kursiyerlerimiz buradan çok memnun ayrıldılar" diye konuştu. Değirmenci, anne adaylarının bebeklerine mutlu ve sağlıklı bir şekilde kavuşmasını temenni ederek sözlerini tamamladı.


Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA)Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS