Denizli Büyükşehir'den İnceler Mahallesi'ne Sosyal Tesis ve Pazaryeri

Denizli Büyükşehir'den İnceler Mahallesi'ne Sosyal Tesis ve Pazaryeri
Denizli Büyükşehir'den İnceler Mahallesi'ne Sosyal Tesis ve Pazaryeri

DENİZLİ Büyükşehir Belediyesi'nin Bozkurt'un İnceler Mahallesi'nde bir süre önce yapımını tamamladığı sosyal tesis ve pazaryerinin açılışı yapıldı. Denizli'nin parmakla gösterilen bir şehir olduğunu belirten AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Daha güzel hizmetlere hep beraber kavuşacağız" dedi.


Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin Bozkurt ilçesinin İnceler Mahallesi'nde bir süre önce yapımını tamamladığı sosyal tesis ve pazaryerinin açılış töreni gerçekleştirildi. Açılışa Denizli Valisi Hasan Karahan, AK Parti Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, AK Partili Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bozkurt Kaymakamı Talha Battal, CHP'li Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.  Açılış programında konuşan Bozkurt Belediye Başkanı Çelik, sosyal tesisi Bozkurt'a kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan'a teşekkür etti. Çelik, "Burası sadece bir kapalı pazaryeri değil. Biliyoruz ki yazın burası dolup taşacak. Her gün bir yemeğimiz, düğünümüz olacak. Mutluluklara da şahit olacak. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.


'GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ'


Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Zolan ise,  İnceler halkına vermiş oldukları sözü yerine getirmenin gururunu yaşadıklarını söyledi. Başkan Zolan, "El birliği ile bu sosyal tesisimizi İnceler'imize kazandırdık. Bununla beraber İnceler'imizin altyapısı, yolları ile ilgili de yoğun çalışmalarımız oldu. Bizler bunu zevkle, keyifle yapıyoruz. İstiyoruz ki İnceler'de yaşayan hemşerilerimiz kardeşlerimizin sıkıntısı olmasın. İhtiyaçları ve istekleri yerine gelsin, gayemiz budur. Sadece İnceler değil, Denizli'deki tüm vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek adına gece gündüz çalışıyoruz" dedi.


ÖNEMLİ BİR İHTİYACI KARŞILAYACAK


Denizli'nin parmakla gösterilir bir şehir haline geldiğini belirten Başkan Zolan, "Bu sosyal tesis, sadece pazaryeri olarak değil çok farklı amaçlar için de kullanılacak. Haftanın bir günü kullanılan pazaryerimizde yağmur olduğunda sizler çok rahat alışveriş yapacaksınız. Esnaf kardeşlerim de sergisini çok rahat açabilecek. Yazın güneşten korunacak, gölgede çok keyifli alışverişler yapacağız. Burada inşallah düğünlerimiz, nişanlarımız, mevlitlerimiz olacak. İncelerimize hayırlı ve uğurlu olsun" diye konuştu.


VALİ KARAHAN, 'VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN'


Denizli Valisi Hasan Karahan ise güzel bir tesisin hizmete alındığını belirtti. Vali Karahan, emeği geçenlere teşekkür edip, "Güzel bir tesis olmuş. Başta Büyükşehir Belediye Başkanım olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Pazaryerleri bize ahiliği, doğruluğu yansıtan en güzel gösterge alanlarımız. Bu tesisin tertemiz, halkımızın çok amaçlı bir şekilde kullanımına arz edilmesi çok güzel bir hizmet olmuş" dedi.


DUALARLA AÇILDI


Konuşmaların ardından Denizli İl Müftü Vekili Hasan Hüseyin Ortanca'nın yaptırdığı dualarla sosyal tesis ve pazaryeri hizmete açıldı. Başkan Zolan ve beraberindekiler daha sonra İnceler Sosyal Tesisi'nde kurulan pazarda esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti, hayırlı işler diledi.


Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA) 


 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS