Pamukkale'de çocuk şenliği

Pamukkale'de çocuk şenliği
Pamukkale'de çocuk şenliği

DENİZLİ'de Pamukkale Belediyesi, 19 Temmuz'dan itibaren her hafta sonu ilçe sınırları içerisindeki bir mahallede çocuk şenliği düzenleyecek.


Pamukkale Belediyesi, çocuklara yönelik eğlence faaliyetleri kapsamında 'Mahallemizde Şenlik Var' etkinliği düzenleyecek. Her hafta sonu farklı bir mahallede yapılacak etkinliğin ilk adresi, Pamukkale Mahallesi olacak. İlki 19 Temmuz'da düzenlenecek şenlikte, çocuklar hazırlanacak oyun alanlarında vakit geçirebilecek. Çuval ve halat yarışmalarıyla eğlenme fırsatı bulacak.


Pamukkale Belediye Başkanı AK Partili Avni Örki, amaçlarının ilçede yaşayan herkesin mutluluğu olduğunu ifade etti. Çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için bu etkinliği düzenlediklerini belirten Başkan Örki, "Mahallemizde Şenlik Var etkinlikleriyle hedefimiz çocukların mutluluğu. Her hafta farklı mahallelerde yapılacak olan şenliğimizde, çocuklarımızın gönüllerince vakit geçirebilmeleri için her şey düşünüldü. Oyun gruplarının yanı sıra çeşitli yarışmalar ve ikramlarla çocuklarımızın yüzlerini güldürmek istiyoruz" dedi.


Deniz TOKAT / DENİZLİ, (DHA) 


 


 


 


 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS