Elazığ Belediyesi'nden Mobil Beyaz Masa

Elazığ Belediyesi'nden Mobil Beyaz Masa
Elazığ Belediyesi'nden Mobil Beyaz Masa

Erkan BAY/ ELAZIĞ,(DHA)- ELAZIĞ  Belediyesi 153 Beyaz Masa uygulaması, mobil olarak da hizmete sunuldu. Özel olarak dizayn edilen araçla mahalle ziyaretlerine başlayan Mobil Beyaz Masa ekipleri, vatandaşların sorun ve taleplerini alıyorlar.

Vatandaşların 7/24 talep ve sorularını ilettikleri Elazığ Belediyesi 153 Beyaz Masa Süper Hizmet Birimi, bundan sonra mobil olarak da hizmet sunacak. Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın göreve gelmesinin ardından vatandaşla iletişimi güçlendirmek, sorun ve taleplere daha etkin çözüm üretmek amacıyla hizmete sunduğu 153 Mobil Beyaz Masa Süper Hizmet Biriminin ardından uygulama, mobil olarak da hizmete sunuldu.

Uygulama ile vatandaşların belediye ile ilgili işlemlerini bulundukları yerde daha rahat ve kolaylıkla yapabilmelerine olanak sağlanıyor. Vatandaşlar Mobil Beyaz Masaya, talep ve şikayetlerinin yanı sıra imardan ruhsata her konuda başvuruda bulunarak, dijital ortamda kaydedilmiş evraklarını takip edebiliyorlar. Mobil Beyaz Masa ekipleri, vatandaşların başvuruları doğrultusunda şikayet ve talepleri ilgili birimlere yönlendirerek, çözüm sürecini hızlandırıyorlar.

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, vatandaş memnuniyetini ön planda tuttuklarını ifade ederek, vatandaşlara büyük kolaylık sağlayacak yeni bir uygulama olan Mobil Beyaz Uygulamasıyla hizmet kalitesini artırdıklarını kaydetti.

Elazığ Belediyesi olarak tüm birimleriyle vatandaşa kaliteli hizmet ulaştırmak hedefiyle çalıştıklarının ifade eden  Başkan Şerifoğulları, “Göreve gelmemizin ardından vatandaşla iletişimi güçlendirmek, sorun ve taleplere daha etkin çözüm üretmek amacıyla 153 Mobil Beyaz Masa Süper Hizmet Birimini aktif hale getirdik. Vatandaşlarımızın 7 gün 24 saat aktif olarak daha kaliteli hizmet alması için çalışıyoruz. Şimdi de Mobil Beyaz Masa uygulamamızla vatandaşlarımızın ayağına gidiyoruz. Gönül birlikteliğine dayalı hizmet anlayışımızla vatandaşlarımızla bir arada olmaya gayret ediyoruz” dedi.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS