Elazığ Belediyesi'nden online bayram konseri

Elazığ Belediyesi'nden online bayram konseri
Elazığ Belediyesi'nden online bayram konseri

Ahmet ÇÖTELİ/ELAZIĞ, (DHA)- ELAZIĞ Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu, sosyal medya üzerinden vereceği online konserle hem bayram coşkusuna ortak olacak.

Elazığ Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu, Koronavirüs tedbirleri kapsamında 81 ilde bayram süresince uygulanacak sokağa çıkma yasağı nedeniyle bayramı evlerinde yaşayacak olan vatandaşlara moral kazandırmak adına muhteşem bir konserle evlere konuk olacak.

Elazığ Belediyesi youtube sayfası üzerinden bayramın birinci günü saat 20.00’da başlayacak konserde, Şef Aygün Çam yönetimindeki Elazığ Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği Korosu, başta Harput Musikisinin birbirinden özel ve kıymetli eserleri olmak üzere farklı yörelerin en seçkin eserlerinden derlenecek toplam 11 eserden oluşan özel bir konserle bayram coşkusuna ortak olacak.

Elazığ Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Ülke olarak koronavirüs salgınıyla mücadele tedbirleri nedeniyle bu bayram coşkusunu arzu ettiğimiz ve alıştığımız şekliyle yaşayamayacağız. Bu sürece olumlu katkı sağlamak adına Elazığ Belediye Konservatuvarı Türk Halk Müziği Koromuz tarafından hazırlanan çok kıymetli bir repertuvardan oluşan konserle bayramın birinci günü saat 20.00’da sizlerin evlerine konuk olacağız. Elazığlıları ve gurbette bulunan tüm hemşehrilerimizi resmi Youtube hesabımızdan yayınlanacak Bayram Konserini izlemeye davet ediyoruz” denildi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS