Hastane acil servislerini denetlendi

Hastane acil servislerini denetlendi
Hastane acil servislerini denetlendi

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge sağlık çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı kutlayıp, tatil dolayısıyla sağlık kuruluşlarında alınan sağlık tedbirlerini yerinde görerek denetledi.


Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Uğur Bilge, kent merkezindeki eğitim ve araştırma hastanesi unvanlı Eskişehir Şehir Hastanesi yetişkin ve çocuk acil servisi ile Yunus Emre Devlet Hastanesi yetişkin ve acil servisteki çocuk kliniğini ziyaret ederek inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Müdür Bilge, hastane acil servislerine yaptığı bayram ziyaretinde personelle tek tek bayramlaştı. Hastane acil servislerinde uzun bayram tatili dolayısıyla aksaklık yaşanmaması için alınan tedbirleri yerinde görerek denetledi, hastane idarecilerden bilgiler aldı. Sağlık kuruluşlarına yaptığı bayram kutlama ziyaretinde karşılaştığı hasta ve yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini ileterek şifa diledi bayramlarını tebrik etti.


Müdür Doç.Dr. Uğur Bilge, “Sağlık kuruluşlarımızın acil servislerinde bayram tatilinin uzun olması nedeniyle yoğun mesai harcanacağını belirterek, her zaman olduğu gibi bayram boyuncuda sağlık çalışanlarımız fedakârca 24 saat kesintisiz görevlerinin başında, halkımızın hizmetinde olacak. Sağlık kuruluşlarımızdan bayram tatili süresince hizmet alacak hasta ve yakınlarının personellerimize yardımcı olacaklarına eminim, bu düşünce ve duygularla bütün sağlık personelimizin ve halkımızın sevdikleriyle birlikte mutlu ve sağlıklı bayram geçirmelerini diliyorum. Allah daha nice Ramazan ayları ve bayramları nasip etsin” dedi.


 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS