Tepebaşı, oto pazarına yoğun ilgi

Tepebaşı, oto pazarına yoğun ilgi
Tepebaşı, oto pazarına yoğun ilgi

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR’de Tepebaşı Belediyesi tarafından hizmetine sunulan ve kentin en büyük otomobil pazarı olma özelliği taşıyan Açık Oto Pazarı, araç alışverişi yapmak isteyenlerin yoğun ilgisini görüyor.


Tepebaşı ilçesi Muttalip mevkii, Eskişehir Teknik Üniversitesi Kampüsü karşısında faaliyet gösteren otomobil pazarı, açıldığı günden bu yana vatandaşlardan yoğun talep görüyor. Her hafta yüzlerce aracın sergilendiği Açık Oto Pazarı’nda, Pazar günleri ikinci el otomobil piyasasının nabzı tutuluyor. Kentin en büyük otomobil pazarı olma özelliğini taşıyan pazar, ikinci el araç alım-satımı yapmak isteyenlere, yaz ve kış koşullarında hizmet veriyor. Açık Oto Pazarı, içerisinde bulundurduğu erkek, kadın ve engelli tuvaletleri, kafeterya ve çocuk oyun alanı gibi donanımlar ile de vatandaşların beğenisini topluyor.


Tesisten yararlanan Eskişehirliler, araçlarını satışa çıkarırlarken kafeteryada vakit geçirebiliyor ya da çocuklarıyla birlikte çocuk oyun alanının ayrıcalığını yaşayabiliyor. Tesis, Pazar günleri 07.00-16.00 saatleri arasında 10 TL ücret karşılığında hizmet veriyor.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS