Vali Çakacak, Eskişehirli kadın girişimcileri kabul etti

Vali Çakacak, Eskişehirli kadın girişimcileri kabul etti
Vali Çakacak, Eskişehirli kadın girişimcileri kabul etti

ESKİŞEHİR,(DHA)- ESKİŞEHİR Valisi Özdemir Çakacak, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) bünyesinde faaliyet gösteren Eskişehir Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Hüsniye Tali ve beraberindeki kurul üyelerini makamında kabul etti.


Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, devletimizin başta kadın girişimciler olmak üzere tüm girişimcilere yönelik destekleyici teşvik ve kredi imkânları sunduğuna dikkat çekti. Valilik olarak tüm girişimcilere her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini kaydeden Vali Çakacak, güçlü bir Türkiye yaratma ülküsüne sahip Türk kadınının iş dünyasında önünü açma, onlara girişimcilikle ilgili her konuda rehberlik etme hususunda ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.


Nitelikli ve nicelikli kadın girişimci sayısını arttırmak, istihdama katma değer sağlamak ve tecrübeli girişimciler aracılığıyla yeni girişimcilere öncülük etmek amacıyla çeşitli çalışmalar yürüttüklerini belirten Eskişehir İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Tali ise, ziyareti kabulden dolayı Vali Çakacak’a teşekkür ederek, kurulun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS