Gaziantep ile Adıyaman kardeş oldu

Gaziantep ile Adıyaman kardeş oldu
Gaziantep ile Adıyaman kardeş oldu

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Ticaret Odası ile Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası arasında 'Kardeş Oda' protokolü imzalandı.


Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ve Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu’nun imzalarını attığı protokolle birlikte iki oda daha güçlü bir şekilde bölgeye hizmet edecek.


İmza töreni öncesi konuşan Tuncay Yıldırım, bölgesel anlamda iş birliklerinin önemine dikkat çekerek, her platformda daha gür bir sesle var olabilmenin ancak birlik ve beraberlikle mümkün olduğunu söyledi. Gaziantep Ticaret Odasının Türkiye’nin en büyük 6'ncı ekonomisin çatı kuruluşu olduğunu vurgulayan Yıldırım, "Biz bölgemizdeki tüm şehirleri, oda ve borsaları kardeş olarak, yol arkadaşı olarak görüyoruz. Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odasıyla da kader ve gönül birliğimiz var. Hiç şüphesiz ki attığımız bu imzalar iş birlikleri ve tecrübe paylaşımlarıyla bölgemize önemli değerler katacak. Gerek üyelerimizin gelişimi açısından, gerekse şehirlerimize kazandırılacak yeni projeler ve faaliyetler açısından bu tarz anlaşmalara GTO olarak önem veriyoruz" diye konuştu.


Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Uslu da imzaladıkları protokolün yapacakları ortak çalışmalarla perçinleneceğini vurgulayarak, "Gaziantep Ticaret Odasıyla imzaladığımız bu protokol kardeşlik bağlarımızı daha da kuvvetlendirecek, şehirlerimiz ve üyelerimiz için ortak projelerle çalışmalar olarak geri dönecek. Sıkı iletişimimizi de hiçbir zaman kaybetmeyeceğiz. Önümüzdeki süreçte hizmet standartlarımızı nasıl yükseltiriz, ticari hayatımızın yanında sosyal ve kültürel hayatımızı nasıl geliştirebiliriz bunların üzerinde duracağız" şeklinde konuştu. 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS