Gaziantep Ticaret Odası ile PTT arasında iş birliği

Gaziantep Ticaret Odası ile PTT arasında iş birliği
Gaziantep Ticaret Odası ile PTT arasında iş birliği

Kadir GÜNEŞ/GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Ticaret Odası (GTO) ile PTT arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol ile GTO üyeleri para transferlerini ve ihracat bedellerini PTT üzerinden gerçekleştirecek.

Gaziantep Ticaret Odasında yapılan imza törenine Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım, PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ve oda üyeleri katıldı. Tuncay Yıldırım oda üyelerinin PTT’nin sunduğu hizmetlerden avantajlı olarak faydalanabileceğini söyleyerek, ”Gaziantep Ticaret üyesi olan firmalar PTT’nin sunduğu hizmetlerden avantajlı olarak faydalanacaktır. Bu yapılan protokol ile bankacılıktan kargoya, elektronik postadan E- ticarete ve sanal mağazacılığa kadar birçok hizmetten avantajlı olarak faydalanacaktır. Yaptığımız iş birliği dinamik bir alt yapıya sahip olmakla beraber bu iş birliğini avantajlarımıza göre güncelleyip üyelerimize daha fazla hizmet sunacağız” dedi.

PTT Genel Müdürü Kenan Bozgeyik ise Fırat Kalkanı Bölgesinde ticaret yapan iş adamlarının para transferlerini ve ihracat bedellerini PTT şubeleri üzerinden yapabileceğini belirterek, "Fırat Kalkanı bölgesindeki gerek Gaziantep’ten gerekse Gaziantep dışından ticaret yapan iş adamlarımızın para transferlerini gerçekleştirmesi adına bir çalışma gerçekleştirdik. Yani ürün gönderen her ihracatçımızın ihracat bedellerini PTT üzerinden yatırarak Gaziantep’ten paralarını alabilecekler. Bu olayda PTT olarak katkımız olduğu için gurur duyuyoruz” diye konuştu.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS