İslahiye belediyesi parklarda yaza hazırlık çalışması başlattı

İslahiye belediyesi parklarda yaza hazırlık çalışması başlattı
İslahiye belediyesi parklarda yaza hazırlık çalışması başlattıKadir ÇELİK/İSLAHİYE (Gaziantep), (DHA)-  İSLAHİYE Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi ekipleri tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında ilçe genelindeki yeşil alanlarda ve parklarda yaz hazırlıkları hız kazandı.


İslahiye Belediyesi ekipleri, parkların daha temiz ve bakımlı bir görünüm kazanması için Demokrasi Parkı başta olmak üzere ilçe genelindeki parklarda bakım, budama, yabani ot alımı, ilaçlama, temizlik, boya ve ağaçlandırma çalışmalar yaptı.


İlçe genelinde yaygınlaştırılacak olan bakım çalışmaları ile parkların yaza güzel ve bakımlı görünümleri ile girmesi hedeflediklerini belirten İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural, "İlçe merkezimizdeki Demokrasi Parkı'ı0 başlamak üzere yaz hazırlıkları başlattık. Çalışmalarda kış mevsiminde kırılan, bozulan bankların bakım, onarım ve boyaları, ağaçlandırılması ile ilçemizdeki tüm parklarımızı vatandaşlarımızın daha temiz ortamlarda yazı geçirmesini istiyoruz" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS