Nizip’ten, Kızılay’a destek

Nizip’ten, Kızılay’a destek
Nizip’ten, Kızılay’a destek

GAZİANTEP, (DHA) – TÜRK Kızılayı Gaziantep Şube Başkanı Nihat Yıldırım ve beraberindeki heyet Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.


NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve aralarında Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkanı Nihat Yıldırım, Türk Kızılay Gaziantep Şube Başkan Yardımcısı Bülent öğüt, Türk Kızılay Nizip Şube Başkanı Mehmet Genç ve beraberindeki heyet ile Nizip için yapılabilecek projeler hakkında görüş alış verişinde bulunuldu.


Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Türk Kızılay'ının yapacağı tüm faaliyetler ve projelerinde Nizip Ticaret Odası olarak destek olmaya hazırız” dedi.


Türk Kızılay'ının yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi sahibi olduklarını belirten NTO Başkanı Özyurt, “Türk Kızılay'ının yapacağı faaliyetlerde üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya hazırız. NTO yöneticileri olarak farklı bir karar aldık. Bu yıl Nizip’te üç veya dört yerde belirli noktalar oluşturup ramazan ayı boyunca bin ile bin beş yüz ihtiyaç sahibi aileye üç çeşit yemek dağıtımı yapacağız. NTO olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında yılda iki kez düzenlediğimiz kan bağışı kampanyalarımız bulunmaktadır. Bunların dışında sizlerin bizlere önerebileceğiniz ve bizim yapabileceğimiz her ne faaliyet varsa her zaman yanınızdayız” şeklinde konuştu.


Kızılay Şube Başkanı Nihat Yıldırım ise katkılarından drolayı Nizip Ticaret Odası’na teşekkür etti.


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS