NTO’dan Nizip Belediye Başkanına ziyaret

NTO’dan Nizip Belediye Başkanına ziyaret
NTO’dan Nizip Belediye Başkanına ziyaret

GAZİANTEP, (DHA) - NİZİP Ticaret Odası yöneticileri yerel seçimlerde Nizip Belediye Başkanlığı görevine seçilen Mehmet Sarı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Nizip Ticaret Odası olarak her zaman Nizip Belediyesi’nin yanında olacaklarını belirten Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt, “Nizip Ticaret Odası olarak Nizip’in ekonomisinin ve sosyal hayatının gelişmesi için elimizi her taşın altına koymaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim. Ortak akılla hareket etmek ilçemizin ve ülkemizin faydasına olacaktır. Nizip Ticaret Odası geçmişten bugüne kadar kurum, kuruluş ve odalar ile ortak akılla hareket etmiştir. İnşallah belediyemizle bundan sonraki dönemde de ortak akılla hareket ederek daha fazla inisiyatif ve görev almak istiyoruz. Bu bağlamda Nizip Ticaret Odası olarak üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız ve her zaman da yanınızdayız" şeklinde konuştu.


Ziyaretten dolayı işadamlarına teşekkür eden Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise şöyle konuştu: 


"Daha öncede sizleri ziyaretimde de belirttiğim gibi görevi ve emaneti aldığımız gün itibari ile memleketimize hangi tür hizmetleri yapabiliriz onun çalışması ve kaygısı içerisindeyiz. Bizler meclis üyelerimiz, belediyedeki çalışanlarımızla birlikte inşallah daha yaşanabilir, daha huzurlu, daha gelişmiş ve birçok noktada kendini aşmış bir Nizip’in oluşması için gayret göstereceğiz. Bu anlamda sivil toplum kuruluşlarımızın odalarımızın katkı ve desteklerini tabi ki bekliyorum. Çünkü belediyenin yapacağı hizmetler tek başına bir yere kadar ulaşır. Ancak burada gerek ticaret odamız gerek ticaret borsamız ve sivil toplum kuruluşlarımız ile el ele verdiğimiz zaman yapacağımız çalışmalar daha hızlı bir şekilde ivme kazanarak daha güzel noktalara taşınacaktır. Sivil toplum kuruluşlarıyla yapacağımız çalıştaylarla ilçemizi ortak akılla gerek sanayisi gerek ticareti gerek turizmi ile en güzel noktalara taşıma gayreti içerisinde olacağız. Ben yaptıkları ziyaretten dolayı Nizip Ticaret Odası’na ve üyelerine teşekkür ediyorum." 


 


 


 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS