Şehitkamil Belediyespor'a yeni başkan

Şehitkamil Belediyespor'a yeni başkan
Şehitkamil Belediyespor'a yeni başkan

GAZİANTEP, (DHA) - ŞEHİTKAMİL Belediyespor Kulübü Genel Kurulu yoğun katılımla gerçekleştirildi. Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanlığı’na oybirliğiyle Hasan Oğuz seçildi.


Seçimli Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, Şehitkamil Belediyesi Atatürk Kültür ve Spor Merkezi’nde gerçekleştirildi. Toplantıya; Gaziantep Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Abdülkadir Gözegir, kulüp yöneticileri ve genel kurul üyeleri katıldı. Yapılan oylama sonucu Şehitkamil Belediyespor Kulübü Başkanlığı’na tek liste ile seçime giren Hasan Oğuz, oy birliğiyle seçildi. Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Başkanı Hasan Oğuz, Şehitkamil Belediye Spor Kulübü ve Gazişehir Futbol Kulübü’nün başarılı olması için çabalayacaklarını vurguladı.


Başkanlık seçimi sonrası katılımcılara hitap eden Şehitkamil Belediye Spor Kulübü Başkanı Hasan Oğuz, Bizler, bu yeni dönemde inşallah spor alanında Şehitkamil Belediyespor’umuzu ne kadar daha yükseğe taşırız, nasıl katkıda bulunuruz, bunun çabası içerisinde olacağız. Gazişehir Futbol Kulübümüzün de Süper Lig’e çıkmasının şehrimize getirdiği ayrı bir renk ve ahenk vardı. İnşallah Gazişehir Futbol Kulübümüz, güzel başarılara imza atacaktır" dedi. 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS