Yıldırım ve gençlerden NTO'ya ziyaret

Yıldırım ve gençlerden NTO'ya ziyaret
Yıldırım ve gençlerden NTO'ya ziyaret

GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı İbrahim Sarıca ve üyeleri Nizip Ticaret Odası'nı ziyaret etti.


Nizip Oda Borsa Başkanlarının yol göstererek, deneyimleriyle kendilerine kol kanat gerdiklerini belirten Tuncay Yıldırım, "Bizim için en anlamlısı tecrübeli başkanlarımız bizleri her zaman öne sürdüler büyüklüklerini gösterdiler ve bizleri bir arada tutuyorlar bu nedenle kendilerine huzurlarınızda bir defa daha teşekkür ediyorum. Gençler artık kendi ayakları üzerinde durabilmelidir. Gaziantep'te büyümek gençlerimiz için büyük bir şans. Gaziantep'te kendi ayakları üzerinde durabilen bir insan dünyanın her yerinde kendi ayakları üzerinde durabilir. Ben kendi adıma yaşadım ve dünyanın hangi bölgesine gidersem gideyim hiçbir zorluk çekmedim bu da Gaziantepli olmanın bir avantajıdır. Mücadelecilik ruhumuzda ve genetik yapımızda var onun için hep birlikte memleketimizin kıymetini bilmemiz gerekiyor. Vatanımıza bir borcumuz var o da çalışmaktır" dedi.


Gençlerin, mesleki teşekkürlerin ve sivil toplum kuruluşlarının temel taşları olduğunu ifade eden Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt, Gaziantep ekibiyle hiçbir zaman birbirlerinden kopmadıklarını, her zaman karşılıklı fikir alışverişi yaparak bütün projelerde birlikte hareket ettiklerini vurgulayarak, şöyle dedi:


"Bu dönemimizde özellikle birbirimize daha çok bağlıyız. Yeni başkanlarımız bizim tecrübelerimizden istifade ederken bizlerde onları öne sürerek Gaziantep'i en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. TOBB'de temsil gücümüz bu olmamalıydı ancak başkanlarımız yeni olduğundan dolayı bu dönemi böyle geçirdik. İnşallah önümüzde ki dönemde TOBB'de Gaziantep'i en güçlü şekilde temsil edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın. GTO Başkanımız zaten her konuda atak, fikirlerini söylemekten çekinmeyen, doğru, dürüst ve ilkeli bir yapısı var bizde kendisine güveniyoruz tüm desteğimiz kendisiyle beraberdir. Nizip Ticaret Odası olarak genç girişimcilerimizi çok önemsediğimizi belirtmek istiyorum. Ülkemizin genç girişimcilere her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Ülkemizin kalkınması için genç girişimci sayımızı arttırmamız gerekiyor. Bu nedenle sizler gibi mevcut girişimcilerimize çok iş düşmektedir. Bir fikrinizi anlatabilmeniz için duruşunuz kararlığınız ilkeli olmanız çok önemlidir. Bizler birlik beraberlik içerisinde çok güzel çalışmalar yapıyoruz. Genç girişimciler olarak sizlere de desteğimiz her konuda devam edecektir." 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS