Vali Seymenoğlu, sporcuları ağırladı

Vali Seymenoğlu, sporcuları ağırladı
Vali Seymenoğlu, sporcuları ağırladı

 


Ali ÇEVİKBAŞ/ISPARTA, (DHA)- ISPARTA Valisi Ömer Seymenoğlu, amatör ve profesyonel birçok sporcuyu makamında kabul ederken, spora ve sporcuya her zaman destek vereceklerini söyledi.

Makamında milli güreşçi Mehmet Yeşil Yeşil ile paralimpik milli yüzücüler Sümeyye Boyacı ve Beytullah Eroğlu'nu kabul eden Vali Ömer Seymenoğlu, böylesine başarılı sporcuları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti aktardı.

Vali Ömer Seymenoğlu ilk olarak Isparta'nın Büyükkabaca beldesinde öğretmenlik yapan ve son olarak 58. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde üçüncü olarak bronz madalya kazanan başarılı milli güreşçi Mehmet Yeşil Yeşil ile bir araya geldi. Vali Seymenoğlu, sporcuyu başarılarından dolayı tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. Mehmet Yeşil Yeşil'den yağlı güreş sporu hakkında bilgi alan ve öğretmenlik çalışmaları hakkında sohbet eden Vali Seymenoğlu, Yeşil Yeşil'den tecrübelerini öğrencilerine de aktarmasını istedi.

Vali Ömer Seymenoğlu'nun diğer konukları ise başarılı paralimpik milli yüzücüler Sümeyye Boyacı ve Beytullah Eroğlu oldu. Görüşmede böylesine başarılı sporcuları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti aktaran ve sporcuların başarılarıyla gururlandıklarını belirten Vali Seymenoğlu, "Sizler şampiyonalarda bayrağımızı dalgalandırırken göğsümüzü kabartıyorsunuz, gözlerimizi yaşartıyorsunuz. Tüm Ispartalılar adına sizlere sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum. Sizleri yetiştiren başta aileleriniz ve antrenörleriniz olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ediyorum" diye konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS