CNR, TÜGİDER, PAKDER'den "Food İstanbul" için güçbirliği

CNR, TÜGİDER, PAKDER'den "Food İstanbul" için güçbirliği
CNR, TÜGİDER, PAKDER'den "Food İstanbul" için güçbirliği

İstanbul, 5 Şubat (DHA) – Fuarcılık sektöründe faaliyet gösteren CNR Holding, Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği (TÜGİDER) ve Tarım Ürünleri Hububat Bakliyat İşleme ve Paketleme Sanayicileri Derneği (PAKDER) ile CNR Food İstanbul Fuarı özelinde güç birliği yapacak.

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, TÜGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Manav ve PAKDER Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Aral’ın katılımı ile düzenlenen iş birliği protokolü imza töreninde gıda sektörünü CNR Expo çatısı altında buluşturan anlaşmanın, CNR Food İstanbul’u dünyanın en büyük gıda fuarından biri haline getireceği vurgulandı.

İmza töreninde konuşan Erem, yeni işbirliğinin daha güçlü bir fuar anlamına geldiğini belirterek, “Sektöre yön veren TÜGİDER ve PAKDER gıda fuarı için CNR Expo çatısı altında buluştu" dedi ve ekledi:

"Yaptığımız anlaşma kapsamında her iki derneğimiz de 2-5 Eylül 2020 tarihinde yapılacak CNR Food İstanbul – Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarımızda bizimle birlikte olacak. Türkiye’de gıda fuarının tek çatı altında bulunma zamanı çoktan gelmişti. Yakaladığımız bu başarıda CNR Food İstanbul’un rolü oldukça büyük. Yeni dönemde hem Business Intelligence Agency - BIA (Global Pazar İstihbarat Sistemi) big data yönetim sitemini hem de yapay zeka destekli Data Yönetim Sistemi’ni daha etkin kullanarak, fuarımızın başarısını bir üst seviyeye taşıyacağız.”

Aral da törende yaptığı konuşmada, “Yeniden burada olduğumuz için çok mutluyuz. Gıda sektörünü tek çatı altında toplamalıyız ve bu çatı kesinlikle CNR Expo olmalı” dedi.

Manav da “CNR Food İstanbul hiç uzak olmayan bir gelecekte dünyanın en büyük fuarları arasında yerini alacaktır. Bu işbirliği ile bunun için büyük bir adım atılmış oldu” dedi.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS