AK Parti İzmir'de gençlik buluşmaları

AK Parti İzmir'de gençlik buluşmaları
AK Parti İzmir'de gençlik buluşmaları

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, İl Gençlik Kolları Başkanlığı'nın koordinasyonuyla başlattığı 'Gençlik Buluşmaları' kapsamında, Bornovalı gençlerle bir araya geldi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı üyeleri, Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'nda gençlerle bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ toplantıya online katılırken, İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak da toplantıda yer aldı. AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, AK Parti'nin 20 yıldır genç ve kendisini yenileyen kadrolarla başarıyı yakaladığının altını çizerek, gençleri aktif siyaset yapmaya davet etti. Sürekli, "Bu buluşmaları çok daha büyük katılımlarla sürdüreceğiz. Gençler gözbebeğimiz. Bu hep böyleydi. Taleplerini dinliyor, görüşlerini alıyoruz. Onların dünyası, bakış açısı, yarınları şekillendirecek. Hiçbir provokasyona gelmeden, tüm gençlerimizin ülke meselelerine kafa yorması, üretmeye odaklanması önemli" diye konuştu.

Gençlerin büyük bir heyecanla görüşlerini paylaştığı buluşmaya FaceTime ile katılarak onlarla sohbet eden Hamza Dağ ise, "AK Parti; Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok sayıda güzel hizmete imza atarak gençlerin önündeki engelleri kaldırdı. Gençleri bir bütün olarak ele alıyoruz. Hizmet ve uygulamalarımızı bu yönde ele alıyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği süreçte pek çok manipülasyonla karşılaşıyoruz. Özellikle ana muhalefet, sosyal medya üzerinden yalanlar üzerine kurulu bir propaganda yapıyor. Onların yalanlarına karşılık biz doğruları, gerçekleri anlattıkça; milletimiz de onların gerçek yüzünü görmeye başladı. Bizim patronumuz millettir" dedi.

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, "Yarının güvencesi sizlersiniz. Üretin, siyaset yapın. Ülkemizin buna ihtiyacı var. Ancak, en zor zamanlarımızda birlik beraberliğimizin tesisindeki rolünüzü de unutmayın. Pek çok badireyi arka arkaya, iç içe yaşadığımız bu dönemde artarak karşımıza çıkan yalan, iftira ve hakaretlerle dolu siyaset diline prim vermeyin. Siyaseti kirletenlere, halkı yanlış bilgilendirenlere karşı dikkatli olun. Hür iradenizle, ülkeniz için kafa yorun. Okuyun, çalışın, üretin. Biz arkanızdayız" dedi.

Gençlik Kolları İl Başkanı Recep Tayyip Taslak da "20 yıldır gençlerden en fazla oy alan Cumhurbaşkanımız ve partimiz, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde bu rekorunu bir kez daha kıracak" dedi.

Buluşmada gençlere tek tek söz veren İl Başkanı Sürekli; gençlere duydukları güvenin altını çizerek, 2023 ve 2024 seçimlerinde İzmir'e ve ülkenin geleceğine gençlerin damga vuracağını belirtti.

İZMİR, DHA)

FOTOĞRAFLı

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS