Sosyal mesafeli 1 Mayıs halayı

Sosyal mesafeli 1 Mayıs halayı
Sosyal mesafeli 1 Mayıs halayı

BALÇOVA Belediyesi işçileri, sosyal mesafe kuralları içinde 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı'nı kutladı. Belediye Başkanı Fatma Çalkaya'da işçi arkadaşları ile sosyal mesafe kurallarına uyarak 1 Mayıs halayı çekti.

Balçova Belediyesi işçileri 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Bayramı'nı koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında kutladı. Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, Belediye-İş 4 Nolu Şube Başkanı Ayhan Doğan ve Tüm-Yerel-Sen 2 No'lu Şube Yetkilisi Ahmet Sebilci'nin de katıldığı 1 Mayıs kutlamaları Temizlik İşleri Müdürlüğü şantiyesinde yapıldı. Şantiyede toplanan işçiler, çalınan marşlara eşlik ettikten sonra sosyal mesafe kurallarına uyarak halay çekti, harmandalı oynadı. Belediye Başkanı Fatma Çalkaya ve sendika temsilcileri de emekçi arkadaşları ile halaya katıldı.

Kutlamanın ardından konuşan Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, "Olağanüstü günler yaşadığımız bu dönemde hepiniz alın teri döküyorsunuz. Balçova Belediyesi'nin emekçileri, Balçova halkına hizmeti bir an olsun bile aksatmadı. Yaptığınız hizmetlerden dolayı hepinizi tek tek kutluyorum. Bizler de yönetim olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da işçimizin, emekçimizin yanında olacağız. Bu zor günleri en kısa sürede atlatarak, tekrar meydanlarda buluşmayı diliyorum" dedi.

İZMİR, (DHA)

 

 

 

 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS