Başkan Şengül’den yoğun tempo

Başkan Şengül’den yoğun tempo
Başkan Şengül’den yoğun tempo

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, 48 saatte 7 ilçeyi gezerek, teşkilatla bir araya geldi. Bu seçimde geleneksel değil, bilimsel bir çalışma yürüttüklerini belirten Şengül, "İzmir’de oyunu alamayacağımız kimse yok" dedi.

İlçe turuna salı günü başlayan Başkan Şengül, ilk olarak Menderes, Selçuk, Torbalı ve Kemalpaşa'da teşkilatla buluştu. Yoğun programına ara vermeden devam eden Şengül, çarşamba günü de Kınık, Bergama ve Menemen’de partililerle bir araya geldi. Gittiği her ilçede vatandaşlarla sohbet eden Şengül, teşkilata da son uyarılarını yaptı.

HER İLÇEYE TAKİP

Her ilçede Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından yapılan programların kendilerine iletilmesi talimatını veren Şengül, çalışmaların da günlük olarak rapor edilmesini istedi. İl Başkanlığı olarak her ilçeyi takip ettiklerini söyleyen Şengül, İzmir’de çok büyük ivme yakaladıklarını, ancak rehavete kapılmadan son ana kadar çalışmaya devam edilmesi gerektiğini vurguladı.

'SON ÜMİTLERİ 31 MART’TAKİ SEÇİM'

Başkan Şengül, "Türkiye’nin büyümesini ve gelişmesini çekemeyenler, ülkemizi tehdit etmeyi sürdürüyor. Bizi zora düşürmek için her yolu deniyorlar. Son ümitleri ise 31 Mart’taki yerel seçim. Ne yaparsa yapsınlar, onları yine bozguna uğratacağız. Ama bunu, geçmiş dönemlerde yapılan çalışmaları taklit ederek, şova dönük işler yaparak gerçekleştiremeyiz. Seçim, asla şakaya gelmez. Göstermelik ev ve dernek ziyaretleri ile ancak kendimizi kandırmış oluruz. Attığımız her adımın bilinçli olması lazım. Herkes, kendisini belediye başkan adayı olarak düşünmeli ve öyle çalışmalı. Eğer karşınızdaki kişiye, sadece oyunu almak için yaklaşırsanız, bu durum hemen hissedilir. Size karşı bir duvar örülür. O nedenle sadece kendimizi ve İzmir’e yapmak istediklerimizi anlatacağız. Bunları yaparsak, İzmir’de rekor kırarak, başarıya ulaşırız. Bizim teşkilatımızda, bunu başaracak güç var" dedi.

İZMİR, (DHA)

 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS