CHP'li Batur Konak projelerini tanıttı

CHP'li Batur Konak projelerini tanıttı
CHP'li Batur Konak projelerini tanıttı

 


ABDÜL BATUR'UN SEÇİM MANİFESTOSU


CHP Konak Belediye Başkan Adayı Abdül Batur'un, seçilmesi halinde uygulamaya koyacağını açıkladığı 9 maddelik seçim manifestosu şöyle:


1- Konak'taki yeni yapılar ile yapılaşmalar özenle ve mahalle kültürünü yaşatan şehrin dokusuna zarar vermeyecek biçimde planlanacak.


2- Konak'ın tarihi mirası ve kültürünü ortaya çıkaracak şekilde planlamalar yapılacak.


3- Konak için yapılacak dijital uygulamalar ile teknolojinin imkanlarından faydalanılarak her kesime ulaşılması sağlanacak.


4- Konak'ta sağlıklı yaşamın yaygınlaştırılması ve çevre bilincinin oluşturulması, belediye hizmetleriyle canlı veya cansız tüm varlıklarla uyum içinde çalışılacak.


5- Doğrudan insana dokunan belediyecilik anlayışı ile her zaman ulaşılabilir, kolay erişilebilir bir başkanlık ve yönetim anlayışı benimsemek.


6- Konak'ı ilgilendiren tüm kararlar yine Konak'ta yaşayan insanların görüşleri alınarak sonuca bağlanacak. Paylaşım esas alınacak.


7- Belediyenin kaynaklarını doğru, etkin ve efektif olarak vatandaşın yararına kullanılacak şekilde planlamalar yapılacak.


8- Her alanda Konaklının hayat kalitesini yükseltecek şekilde, kültür ve ekonomi başta olmak üzere düzenlemeler yapılacak.


9- Değerlerine ve yaşantısına müdahale edilmeyecek özgür bir kent yaratılacak.


İZMİR, (DHA) 


 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS