{$ day.Temps.HighTemp $} °

İzmir'de sandık yönetim kurulu üyeleri ile 30 ilçede eş zamanlı iftar

İzmir'de sandık yönetim kurulu üyeleri ile 30 ilçede eş zamanlı iftar
İzmir'de sandık yönetim kurulu üyeleri ile 30 ilçede eş zamanlı iftar

İZMİR, (DHA)-AK Parti İzmir'de, ramazan ayı çalışmaları kapsamında 30 ilçede, eş zamanlı olarak sandık yönetim kurulu üyeleri ile iftar yapıldı. AK Parti İzmir İl Seçim İşleri Başkanı Mehmet Kocaağa, "2023 ve 2024 hedeflerimiz için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz" derken İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş ise "Her gün, 30 ilçemizde, iftarda; muhabbeti, paylaşmayı ve kardeşliği ramazanın bereketi ile çoğaltıyoruz" dedi.

AK Parti İzmir, ramazan ayı çalışmaları kapsamında 30 ilçede eş zamanlı olarak sandık yönetim kurulu üyeleri ile iftar yemeğinde bir araya geldi. AK Parti İzmir İl Seçim İşleri Başkanı Mehmet Kocaağa, eş zamanlı Sandık Yönetim Kurulu üyeleri ile yapılan iftar programı ile ilgili bilgi vererek şunları dile getirdi: "AK Parti İzmir teşkilatları olarak 30 ilçemizde, sandık yönetim kurulu üyelerimizle iftar sofrasında bir araya geldik. Ramazan berekettir, fazilettir, kardeşliktir. Biz bu şiarla hem teşkilatımızın her bir birimi ile hem de kıymetli İzmirlilerle iftar sofralarını bir gün değil her gün paylaşıyoruz. Bizim sandık yönetim kurulu üyelerimiz; 3 ana kademe, 3 kadın kolları ve 3 de gençlik kolları başkanlığından olmak üzere 9 kişiden oluşuyor. Cezaevi ve seyyar sadıklar da dahil olmak üzere İzmir'de 10 bin 200 sandığımız var. Bu süreçte de teşkilatımızın isimsiz kahramanları olan sandık yönetim kurulu üyelerimizle, milletimizin emanetine sahip çıkmaya, 2023 ve 2024 hedeflerimiz için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz. Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız. Elimiz kolumuz olan sandık yönetim kurulu üyelerimize güveniyoruz."

'PAYLAŞMAYI VE KARDEŞLİĞİ RAMAZANIN BEREKETİ İLE ÇOĞALTIYORUZ'
AK Parti İzmir İl Teşkilat Başkanı Nail Kocabaş ise ramazan ayının yarısı tamamlanırken AK Parti İzmir'in Ramazan çalışmaları ile ilgili bilgilendirmede bulundu. Ramazan ayının bereket, fazilet ve kardeşlik ayı olduğunu belirten Kocabaş, "İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli öncülüğünde ramazan ayı içerisinde, teşkilat mensuplarımız ile 'gönül sofrası' kapsamında, İzmirli hemşehrilerimizin evine misafir oluyoruz. 30 ilçemizde, her gün, iftarda; muhabbeti, paylaşmayı ve kardeşliği ramazanın bereketi ile çoğaltıyoruz. İl ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizle iftar sonrasında, ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Yine teravih namazları sonrası camilerimizde, sahur programlarında vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Ramazan ayını yarılamış bulunmaktayız ve bu süreçte, teşkilatımızla birlikte binlerce vatandaşımızın evine konuk olduk. AK Parti İzmir ailesi olarak ramazan ayını dolu dolu ve hemşehrilerimizle bir ve beraber geçiriyoruz" diye konuştu.
(DHA)

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS