Başkan Çelik, basın mensuplarıyla vedalaştı

Başkan Çelik, basın mensuplarıyla vedalaştı
Başkan Çelik, basın mensuplarıyla vedalaştı

KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, veda ziyaretleri kapsamında basın mensuplarıyla bir araya geldi.
31 Mart mahalli idareler seçimlerinde aday olmayan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Erguvan Tesisleri’nde basın mensuplarıyla buluştu. Basınla son buluşmasında Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemini anlatan Başkan Mustafa Çelik, çok yoğun bir tempoyla çalıştıkları için dört yılın adeta rüzgar gibi geçtiğini belirtti. Başkanlık dönemindeki 4 yılın Türk siyasi hayatının en zor süreçlerinden birisi olduğunu vurgulayan Başkan Mustafa Çelik, “Yargı darbesi, 15 Temmuz süreci, içerde ve dışarıda terörle mücadele, halen devam eden ekonomik terör görev süremize denk geldi. Ancak tüm bunlara rağmen hiç şikayetçi olmadık ve mazeret üretmedik. Aksine daha fazla çalıştık" dedi.
Göreve başlar başlamaz şehrin yönetim dinamikleri ile toplantılar yaptıklarını, kamuoyu araştırmaları ve anket çalışmaları gerçekleştirdiklerini, ortak akıl toplantıları ile herkesin aklından yararlandıklarını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, her kesimle uyum içinde çalıştıklarını söyledi. Mecliste de uyumlu bir çalışma sergilediklerini dile getiren Çelik, kararların yüzde 95’inin oy birliği ile geçtiğini belirtti.
Görev süresi boyunca halkın desteğini aldıklarını da ifade eden Başkan Mustafa Çelik, "Hemşerilerimiz bizlere her zaman destek verdi. Bu süreçte yaptığımız her işi iyi ki yapmışız dedik. Tüm işlerimiz iz bırakacak işler oldu. Sadece bugünü değil gelecek 50 yılı, 100 yılı planlayarak çalıştık" diye konuştu.
Tüm çalışmalarını tek başlarına yapmadıklarını ve her zaman 'ben' değil 'biz' dediklerini belirten Başkan Çelik, “Bu hizmetleri hep birlikte yaptık ve birlikte başardık. Mesai arkadaşlarıma, meclis üyelerimize, ilçe belediye başkanlarımıza, her zaman yanımızda olan hükümetlerimize, bize güç veren Sayın Cumhurbaşkanımıza ve tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’in konuşmasının ardından Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya kürsüye geldi ve Başkan Çelik’e hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek, “Bu şehir kendisine hizmet edenleri unutmaz” dedi. Altınkaya, Başkan Çelik’e teşekkür plaketi takdim etti. 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS