Hacılar’da bilim günleri ödül töreni düzenlendi

Hacılar’da bilim günleri ödül töreni düzenlendi
Hacılar’da bilim günleri ödül töreni düzenlendi

KAYSERİ, (DHA) - HACILAR'da 'Bilimkent Projesi' kapsamında düzenlenen 'Bilim Günleri' etkinliğinin ardından projede görev alan öğrenciler ödüllendirildi.


Hacılar Şehit Polis Ahmet Cihan Kilci Kültür Merkezi’nde düzenlenen programa Hacılar Kaymakamı Haluk Sezen, Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, daire müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yunus Özsarı, “Eğitim sadece sınıfta ve okulda olmayıp, sadece öğretmenin anlatması ve öğrencilerin de dinlemesinden ibaret değildir. Bu yapılan programlarda eğitim öğretim hayatımıza büyük katkılar sağlamaktadır. Hacılar Kaymakamlığı olarak yürütülen Bilim Kent Projesi çerçevesinde yapılan Bilim Günleri etkinliğini üç gün boyunca gerçekleştirdik. Öğrencilerimiz konularına çok güzel hazırlanmışlar ve çok güzel sunumlar yaptılar. Eminim ki dinleyen öğrencilerde de yeni ufuklar açmışlardır. Bizlerde onların sunumlarının karşısında etkilendik ve mutlu olduk.” şeklinde konuştu.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS