Hacılar'da toplu sözleşme sevinci

Hacılar'da toplu sözleşme sevinci
Hacılar'da toplu sözleşme sevinci

KAYSERİ, (DHA) - HACILAR Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında devam eden toplu sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı.

Hacılar Belediyesi'nde kadrolu işçileri kapsayan toplu sözleşme için düzenlenen imza törenine Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik, sendika yetkilileri, daire müdürleri ve işçi temsilcisi katıldı. Hizmet İş Sendikası Kayseri Şube Başkanı Serhat Çelik yaptığı konuşmada, Hacılar Belediyesi ile bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığını belirterek, "Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığımızla Hacılar Belediyemiz arasında bir süredir devam eden toplu iş sözleşme görüşmelerimizde zorlu bir süreçten geçtik. Başkanımız bizi biraz yordu. Biraz gönlümüzü aldı. İşi gücü rast gelsin. Sonunda arkadaşlarımızın da memnun olacağı bir imza attık. Cenabı Allah'ın iki tarafa da hayırlı etmesini, hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan ise, yapılan sözleşme görüşmelerinin kısa zamanda anlaşma ile sonuçlandığından dolayı mutlu olduğunu söyledi. Başkan Özdoğan "Hizmet-İş Sendikası ile yaptığımız toplu iş sözleşme görüşmelerini her zaman ki gibi yine tatlıya bağladık. Biz, her zaman evine alın teriyle ekmek götüren çalışanlarımızın yanında olduk. Her zaman iyiliğin, güzelliğin, bereketin yanında olduk. İnşallah işçi kardeşlerimizin maaşlarına yapılan bu artışlar bereketli olsun" diye konuştu.  


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS