Kocasinan'da virüs temizliği

Kocasinan'da virüs temizliği
Kocasinan'da virüs temizliği

KAYSERİ, (DHA) - KOCASİNAN Belediyesi, başta koronavirüs olmak üzere virüslere karşı dezenfekte çalışmalarını vatandaşların yoğun olarak bulunduğu bölgelerde sürdürdü.

Kocasinan Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında, ilçede çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda, başta toplu taşıma araçları olmak üzere vatandaşların yoğun olarak bulunduğu bölgeler dezenfekte edildi. 

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, vatandaşların sağlığını ilgilendiren konularda  titiz davrandıklarını söyleyerek, "Bu kapsamda periyodik olarak yaptığımız ilaçlama, dezenfekte ve hijyen temizliğinin sıklığını artırarak, etkin bir şekilde çalışmalar yürütüyoruz. İlçe merkezi başta olmak üzere Kocasinan’ın dört bir yanında hummalı bir şekilde hijyen ve temizlik seferberliğimiz sürüyor. Uzman personel ve donanımlı araçlarla yapılan çalışmalar sayesinde ilçemiz sakinlerine daha sağlıklı ve daha temiz bir ortam sunuyoruz. Daha sağlıklı nesiller için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi. Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS