KTO Başkanı Gülsoy, koltuğunu 2'nci sınıf öğrencisine bıraktı

KTO Başkanı Gülsoy, koltuğunu 2'nci sınıf öğrencisine bıraktı
KTO Başkanı Gülsoy, koltuğunu 2'nci sınıf öğrencisine bıraktı

Yasin DALKILIÇ-Muhammed KISIR/KAYSERİ, (DHA) - KAYSERİ Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makam koltuğunu 2'nci sınıf öğrencisi Alya Başyazıcıoğlu'na bıraktı.

Düzenlenen programa, KTO Başkanı Ömer Gülsoy, yönetim kurulu üyeleri, kadın girişimciler kurulu ve özel bir okuldan gelen öğrenciler katıldı. Başkanlık koltuğuna temsili olarak oturan 2'nci sınıf öğrencisi Alya Başyazıcıoğlu, geleceğin girişimcileri olduklarını belirterek, Türkiye'nin hedefleri doğrultusunda çalışacaklarını söyledi.

KTO Başkanı Ömer Gülsoy ise, ülkenin geleceğinin çocuklara emanet olduğunu vurgulayarak, "Gençlerimiz bu vatan ve bayrak için çalışacaklardır. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız kendi önlerine bir hedef koymuşlardır.Bu ülke için çalışacaklarını ve bu ülkeyi koruyacaklarını ifade etmişlerdir. Bu ülkenin ekonomisine, ithalatına ve ihracatına katkıda bulunacakların söylediler. Bizlere talimatları var. Kurumsallaşma ve markalaşma konularında bizim çalışmamızı istiyorlar. Bizde bu konuda başkanımızın söylediği gibi çalışacağız" dedi.Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS