Milletvekili Özdemir'den KTO'ya ziyaret

Milletvekili Özdemir'den KTO'ya ziyaret
Milletvekili Özdemir'den KTO'ya ziyaret

KAYSERİ, (DHA)- MİLLİYETÇİ Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, Kayseri Ticaret Odası (KTO) Başkanı Ömer Gülsoy’a nezaket ziyaretinde bulundu.

MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir'in gerçekleştirdiği ziyarette, Başkan Ömer Gülsoy’un yanı sıra Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Erol Sırıklı ile yönetim kurulu üyeleri Ali Alkan ve Latif Başkal hazır bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gülsoy, "Türk Milletinin menfaatlerini gözeterek yaptığınız çalışmalarınızı takdirle takip ediyoruz.  Üyelerimizin ve şehrimizin menfaati doğrultusunda yaptığımız çalışmalarda her daim destekçimiz oldunuz. Memleket sevgisi vatan aşkıyla birlikte hareket ettiğimizde başaramayacağımız hiçbir şey yok. Yeter ki inanarak çalışmaya devam edelim.  Rabbim bu ülke için çalışan herkesin yolunu açık etsin" dedi.

'KAYSERİ TİCARET ŞEHRİ'

Millletvekili İsmail Özdemir ise, Kayseri Ticaret Odası'nın çalışmalarını takip ettiğini kaydederek, şunları söyledi: "Sayın Başkanımızın bize ilettiği üyelerinin ve şehrimizin taleplerini, gerek Meclis kürsüsünden gerekse ilgili bakanlıklar nezdinde dillendirmekten geri durmadık. Kayseri, binlerce yıldır bir ticaret şehri. Bu vasfını da korumalı hatta daha da geliştirmeli. Bunun için biz her zaman Kayseri esnafının, sanatkârının, tüccar ve sanayicisinin yanında olduk; olmaya da devam edeceğiz. Üretim yapan, istihdama katkı veren, katma değer yaratan her iş insanına destek olmalıyız. Kayıt dışı, kanunsuzluk demektir. Bizim kayıt dışının yanında durmamız beklenemez." 


 


 


 


 


 


 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS