Temizlik filosu ile Kocasinan daha temiz

Temizlik filosu ile Kocasinan daha temiz
Temizlik filosu ile Kocasinan daha temiz

KAYSERİ, (DHA) - KOCASİNAN Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, temizlik ekipleri ve modern araçlar ile yürütülen çalışmalar sayesinde vatandaşlara daha temiz ve daha hijyenik bir ortam sağladıklarını söyledi.

Kocasinan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ‘Kocasinan’ın Filosu’ isimli yeni nesil temizlik aracıyla çöp konteynerleri ve kaldırımlarda oluşan ağır kirleri, hijyenik bir şekilde dezenfekte ederek, daha güzel çevre noktasında katkı sağlıyor.

Kocasinan için gece-gündüz demeden çalıştıklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, şöyle dedi:

"Belediye denildiği zaman; ilk başta temizlik akla gelir. Cadde ve sokakların temizlenmesi, çöplerin toplanması ve vatandaşların sabah gidecekleri yere ulaşırken tertemiz çevreyle karşılaşmaları çok önemlidir. Bu kapsamda Kocasinan Belediyesi olarak daha temiz Kocasinan için ilçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz. Her geçen gün temizlik konusunda hizmetlerimizi artırarak yeni ve farklı projeler hayata geçiriyoruz. Bunlardan biri olan 2 yıl önce hizmete sunduğumuz yeni nesil aracımızla gerek yer altı gerekse yer üstü konteynerlerinin yerinde temizlenmesini sağlıyoruz. Ayrıca kaldırım ve caddelerde temizlenmesi zor olan lekeleri su basınçlı dezenfeksiyon makinesi ile hijyenik bir şekilde temizleniyor. Hemşehrilerimin hayatını daha da kolaylaştırmak ve çevrelerini daha da temiz bulabilmeleri için her daim yanlarında ve hizmetindeyiz."
Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS