Babaeski'de yılın trafik görevlileri ödüllendirildi

Babaeski'de yılın trafik görevlileri ödüllendirildi
Babaeski'de yılın trafik görevlileri ödüllendirildi

 


Metin KARAKUŞ/BABAESKİ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ'nin Babaeski ilçesinde Trafik Haftası etkinlikleri kapsamda yılın trafik görevlisi polis, jandarma personeli ile yılın sürücüsü seçildi.


Babaeski İlçe Emniyet Müdürlüğü,İlçe Jandarma Komutanlığı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası tarfından Karayolu Trafik Haftası etkinliği düzenlendi. Öğretmenevindeki törene  Kaymakam Hakan Özarslan, Belediye Başkan Vekili Fatih Erdem, İlçe Emniyet Müdür Vekili Yakup Bakıcı, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Astsubay Başçavuş Osman Dinçel ile kurum ve kuruluşlarına temsilcileri katıldı. İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Büro Amiri polis memuru Yaşar Ekici, töreni yağmur yağışı nedeniyle öğretmenevinde yaptıklarını belirterek, "2019 yılı Yaya Öncelikli Trafik Yılı olarak ilan edilmiştir. İlçemizde başta trafik etkinlikleri kapsamında düzenlenecek faaliyetlerde olmak üzere tüm yıl boyunca Yaya Önceliği ve Trafikte Yaya Güvenliği hususlarının işlenmesi öncelikli hedefimizdir" dedi.
Babaeski Trafik Komisyonu Başkanlığı'nın yaptığı değerlendirmede yılın trafik görevlileri polis memurları Hasan İlden ve Mehmet Ersal, kırsal alanda jandarma uzman çavuş Hasan Gökçe ve yılın örnek sürücüsü Ahmet Kınar, seçildi. Yılın görevlileri ve örnek sürücüsü ile ilçe genelinde düzenlenen trafik konulu resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.
 


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS