Kırklareli TSO, üyelerini 'devlet destekleri' hakkında bilgilendiriyor

Kırklareli TSO, üyelerini  'devlet destekleri' hakkında bilgilendiriyor
Kırklareli TSO, üyelerini 'devlet destekleri' hakkında bilgilendiriyor

Vahit İŞBAŞARAN/KIRKLARELİ(DHA)-KIRKLARELİ Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Soner Ilık; “Üyelerimizin Devlet Destekleri’nden en iyi şekilde yararlanması amacıyla Eğitim, Tanıtım ve Danışmanlık faaliyetlerimizi sürdürüyoruz” dedi.


Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık yaptığı açıklamada  “ Bu kapsamda, Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Uzmanı Nur Feyza Halat “Devlet Destekleri” ile ilgili olarak Odamız üyelerine bilgilendirmelerde bulunuyor.

Türkiye’de işletmelerin güçlendirilmesi, iş hacimlerinin gelişmesi, yeni yatırımların teşvik edilmesi hedefleriyle farklı kamu kurumları tarafından sağlanan destekler bulunmaktadır. Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) olarak bölge ekonomisine ve gelişimine katkı sağlamak, üyelerimizin rekabet gücünü artırmak, Ajans faaliyetleri ve özellikle Devlet Destekleri hakkında bilgilendirmek amacıyla Trakya Kalkınma Ajansı (TRAKYAKA) ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde, TRAKYAKA Kırklareli Yatırım Destek Ofisi Uzmanları tarafından 15 günde bir odamızda bilgilendirmelerde bulunulmaktadır.Yapılacak olan bu bilgilendirmelerin tarihlerini üyelerimize bildireceğiz. Desteklemeler konusunda doğru bilgiye, doğru kaynaktan ulaşabilmeleri amacıyla üyelerimizi odamıza bekliyoruz” dedi.


Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS