Lüleburgaz'da  gönüllü annelerden çocuklara bayram yardımı

Lüleburgaz'da  gönüllü annelerden çocuklara bayram yardımı
Lüleburgaz'da  gönüllü annelerden çocuklara bayram yardımı

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesinde, Gönülle Anneler Grubu, dar gelirli ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafetlerini alarak dağıtmaya devam ediyor.

Lüleburgaz'da 'Gönüllü Anneler' adıyla annelerden oluşan yardımlaşma grubu  bayrama günler kala, çocuklara ve ihtiyaç sahibi ailelere, hayırsever vatandaşların ulaştırdığı yardımları dağıtmaya devam ediyor. Topladıkları yardımları dar gelirli ailelerin evlerine koliler içinde gıda yardımı  taşıyan anneler, çocuklara da aldıkları bayramlık kıyafetlerle sevindiriyorlar. Yardımları büyük bir titizlikle ulaştıran gönüllü anneler şeffaf olsun diye sosyal medyadan paylaşımda bulunmayı ihmal etmiyorlar.

Gönüllü Anneler Grubu adına açıklama yapan Münevver Ardagül,  "Bir anne için evlatlarının mutlu olup gülümsemesi ne kadar özelse bizde bugün o duyguyu yaşamanın huzuru içerisindeyiz. Yardımseverlerin katkıları ile çocukları sevindirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuğun mutluluğunu görmek kadar güzel bir mutluluk yok, gerçek ve çıkarsız. Çocukları sevindirirken, anne ve babalarında duygularına ortak olduk. Rabbim tüm yardımseverlerimizden razı olsun. Unutmayalım ki her şey önce sevgiyle başlar. Çocuklar bu gece yataklarında mutlu şekilde yatacaklar. İyilik bulaşıcıdır” dedi.

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS