Meram Belediye Meclisi, engelleri unutmadı

Meram Belediye Meclisi, engelleri unutmadı
Meram Belediye Meclisi, engelleri unutmadı

Adem YILDIZ/KONYA,(DHA)- KONYA'da Meram Belediye Meclisi Engelsiz Şehir, Kadın ve Aile Komisyonu üyeleri, Engelliler Haftası dolayısıyla engellileri ziyaret etti.
Meram Belediye Meclisi Engelsiz Şehir, Kadın ve Aile Komisyonu üyeleri, Engelliler Haftası dolayısıyla belediyenin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden destek alan engellileri evlerinde ziyaret etti. Engellilerin haftalarını kutlayan meclis üyeleri, hem engelliler hem de aileleriyle sohbet ederek kendilerine çeşitli hediyeler verdi. 
10-16 Mayıs Engelliler Haftasını kutlayan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’ta, '' Engelli vatandaşlarımızın, hayatın tüm alanlarında başarılı olmaları ve hayatlarını kolaylıkla sürdürebilmelerine yardımcı olmaları için herkese önemli görevler düşmektedir. Hayat mücadelelerinde onların yanında olmak, destek çıkmak ve onları teşvik etmek bizim de sorumluluklarımızın başında gelmektedir. Bir şehrin gelişmişliği ve çağdaşlığı onların mutluluğu ile doğru orantılı. Ne kadar sorunsuz bir hayat yaşıyorlar ve ne denli mutlularsa o denli başarılı bir şehir inşa etmişiz demektir. Biz bu noktada engelli vatandaşlarımız ve aileleri için yoğun çaba sarfediyoruz, etmeyede devam edeceğiz. Sosyal Belediyecilik anlayışımızın bir yansıması olarak engelli kardeşlerimin sorunlarının çözümü için çalışmayı bugüne kadar önceliklerimizden biri olarak gördük, bundan sonra da görmeye devam edeceğiz. ''dedi. 
 

Yasal Bilgilendirme
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS